Jakie wykształcene ma Gigi Hadid czy Rebel Wilson? Będziecie zaskoczeni!

2021-03-06 11:03 es
Hotplota.pl
Autor: hotplota.pl

Żeby zrobić karierę, trwającą dłużej, niż jeden sezon trzeba mieć coś więcej, niż ładną buzię. Największe gwiazdy Hollywood dobrze o tym wiedzą. Aktorki, wokaliści czy osobowości telewizyjne, które znamy z przemysłu rozrywkowego, mogą się pochwalić imponującym wykształceniem. Ciekawe, czy zgadniecie, co studiowały na przykład Gigi Hadid czy Rebel Wilson!

W dobie powszechnego dostępu do internetu oraz social mediów znacznie łatwiej jest zdobyć sławę. Kiedyś, żeby móc nazwać się gwiazdą trzeba było na to ciężko zapracować. Przebicie się praktycznie graniczyło z cudem. Konieczne były znajomości i spore zaplecze finansowe no i talent. Chociażby jego odrobina.

Dzisiaj z tym talentem wśród sław różnie bywa. Jest przecież całe grono celebrytów znanych z tego, że...są znani.

Na całe szczęście po drugiej stronie barykady stoją prawdziwe gwiazdy. Utalentowani ludzie, którzy wciąż się kształcą. Oni doskonale wiedzą, że aby zyskać prawdziwą sławę trzeba czegoś więcej, niż ładnej buzi.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Hotplota.pl wzięła pod lupę wykształcenie największych gwiazd Hollywood. Niektórzy naprawdę mają się czym chwalić! Znajomość wielu języków, studia na renomowanych uczelniach... Więcej informacji znajdziecie w naszym quizie poniżej.

Wykształcenie gwiazd

Pytanie 1 z 6
Gigi Hadid co prawda porzuciła naukę dla kariery modelki, ale czy wiecie, co studiowała na Uniwersytecie Nowojorskim?
NAJNOWSZE