Rafał z „Królowych życia” w nieprzyjemny sposób zaczepia Dagmarę na Instagramie!

2020-10-24 19:00 RD
Dagmara Kaźmierska
Autor: Materiały Prasowe

Nie od dziś wiadomo, że Rafał i Gabriel niezbyt dobrze dogadują się z Dagmarą Kaźmierską, która była jedną z najjaśniej świecących gwiazd programu „Królowe życia”. Tym razem jednak Rafał otwarcie skrytykował Dagmarę. O co poszło? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Niejednokrotnie mówiło się o tym, że Gabriel i Rafał z „Królowych życia” nie dogadują się z inną bohaterką programu, Dagmarą Kaźmierską. Dagmara jest jedną z najpopularniejszych gwiazd show. Widzowie uwielbiają ją za jej poczucie humory, dystans do siebie, a także za jej życiowe perypetie, które można zobaczyć w „Królowych życia”. Jednak w najnowszym sezonie zabrakło Gabriela i Rafała, którzy odeszli z show. Realizacja programu zajmowała im za dużo czasu. Woleli się skupić na rozwoju swojego biznesu.

ESKA XD #007

Piątek w Polsce upłynął pod znakiem protestów. Kobiety wyszyły na ulice w związku z wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego dotyczącego aborcji w przypadku uszkodzenia płodu. Aborcja taka będzie nielegalna. Kobiety będą musiały więc urodzić dziecko nawet, gdy chwilę po narodzinach dziecko umrze. Wiele znanych osób na swoich profilach w mediach społecznościowych zamieściło posty, w których pokazują swoje wzburzenie decyzją TK. I właśnie tego dotyczył post Rafała. Na swoim InstaStory zamieścił on zdjęcie Dagmary, która w ręce trzymała kieliszek grzańca.

Kobiety drżycie o swój los, a tymczasem królowa dodaje post z Grzańcem Galicyjskim. Pewnie pije Wasze zdrowie

napisał były bohater programu „Królowe życia”. Udostępnił ten post: 

I choć Dagmara nie odpowiedziała na tę zaczepkę wprost, na swoim profilu na Instagramie zamieściła post dotyczący wyroku Trybunału Konstytucyjnego.

NAJNOWSZE