Priyanka Chopra i Nick Jonas znów razem. Aktorka wróciła z Berlina z planu filmu Matrix 4

2020-11-02 22:05 mm
Priyanka Chopra, Nick Jonas
Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Nick Jonas i Priyanka Chopra po kilkutygodniowej przerwie znów mogą się sobą wzajemnie cieszyć. Aktorka właśnie wróciła z Europy. Priyanka pracowała w Berlinie na planie filmu Matrix 4. Zaraz po powrocie żona Nicka Jonasa zamieściła na Instagramie nowe zdjęcie ze wspólnej przejażdżki z mężem i dwójką ich ukochanych psów.

Rodzinka znów w komplecie! Priyanka Chopra pochwaliła się w internecie zdjęciem, jakie jej mąż, Nick Jonas wykonał tuż po jej powrocie do Stanów Zjednoczonych.

Piosenkarz i jego żona wybrali się wraz z dwójką swoich psów na przejażdżkę kabrioletem. Priyanka i Nick nie widzieli się przez kilka tygodni, bo aktorka przebywała w Berlinie, gdzie obecnie trwają zdjęcia do nowej części Matriksa.

Dom jest tam gdzie twoje serce ❤️

- napisała przy zdjęciu Priyanka Chopra, oznaczając dodatkowo instagramowe konta swojego męża oraz dwójki ich wspólnych psów: suczki chihuahua o imieniu Diana oraz owczarka niemieckiego Gino.

premiera gry Cyberpunk przesunięta na grudzień | ESKA XD- Blogier #8

Zdjęcie Nicka Jonasa i Priyanki Chopry powstało tuż po powrocie aktorki do USA. Zaledwie 4 godziny wcześniej aktorka opublikowała fotkę zrobioną jeszcze w Berlinie.

Priyanka pozowała przed hotelem, w którym mieszkała podczas kręcenia zdjęć do filmu Matrix 4. Jak widać aktorka zabrała ze sobą do Niemiec małą Dianę.

Film Matrix 4 reżyseruje Lana Wachowski. W nowej części kultowej serii ponownie wystąpią Keanu Reeves jako Neo i Carrie-Anne Moss jako Trinity. Do obsady dołączyli także takie gwiazdy, jak Jada Pinkett Smith czy Neil Patrick Harris.

NAJNOWSZE