Pośladki Kim Kardashian znów kuszą na Instagramie. Powrót pikantnych zdjęć?

2022-01-26 23:00 es

Kim Kardashian wiele razy publikowała w sieci odważne zdjęcia. W ten sposób reklamowała różne swoje produkty. Jednak kilka lat temu to się ukróciło. Gwiazda wyznała, że na prośbę Kanye Westa ograniczy publikowanie nagich zdjęć. Teraz gdy Ye jest już byłym mężem, gwiazda wraca do pikantnych zdjęć.

Ostatnimi czasy Instagram Kim Kardashian nie wzbudzał tak wielkich emocji. Gwiazda chętnie prezentowała tam misternie przygotowane stylizacje, pokazywała nowe produkty czy zdjęcia z dziećmi.

Jeszcze kilka lat temu profil Kim Kardashian aż roił się od jej nagich zdjęć. Wywołała skandal, publikując zdjęcie topless, które zrobiła jej 4-letnia wówczas North.

Po interwencji Kanye Westa, Kim Kardashian ograniczyła publikowanie półnagich zdjęć. Teraz gdy ich małżeństwo jest już historią, mogła do tego wrócić!

WOŚP - ESKA licytacja G20

Kim Kardashian znów kusi na Instagramie

Oko wytrawnego obserwatora zauważy zmianę, jaka zaszła na Instagramie Kim Kardashian w Ostatnim czasie. Gwiazda dużo chętniej odsłania ciało!

Kiedyś nagie zdjęcia Kim Kardashian były codziennością. Ukróciła to interwencja Kanye Westa. Teraz jednak Ye nie ma już nic do powiedzenia w kwestii Instagrama swojej byłej żony.

Kim Kardashian chętnie publikuje kolejną porcję pikantnych zdjęć w bikini. Pozuje tyłem, z posypanymi piaskiem pośladkami...

Co dalej?

Rodzina Kardashian Jenner na starych zdjęciach

Pytanie 1 z 6
Kto jest na tym zdjęciu?
Kto jest na tym zdjęciu?
NAJNOWSZE