Kylie Jenner urodzi CÓRKĘ?! Khloe Kardashian i Kendall Jenner ją wydały

2022-01-25 22:00 es

Kylie Jenner niebawem urodzi drugie dziecko. Choć gwiazda trzyma media na dystans, nie wszystkie wiadomości udaje się jej ukryć. Fani od tygodni dyskutują nad płcią jej dziecka. Wygląda na to, że Khloe Kardashian i Kendall Jenner ją wydały!

Kylie Jenner wzbudza olbrzymie zainteresowanie. Było tak od jej najmłodszych lat. Wraz ze sławną rodziną dorastała na planie show Keeping Up With The Kardashians. Szybko zdała sobie sprawę, że popularność można przekuć w majątek.

Kiedy Kylie Jenner założyła markę kosmetyczną, pewnie nie spodziewała się, jak wielki sukces odniesie. Śladem Kylie Cosmetics powstały później firmy z produktami do pielęgnacji, kosmetykami dla dzieci oraz strojami kąpielowymi.

Teraz Kylie Jenner jest w drugiej ciąży. I choć tym razem nie ukrywa radosnej nowiny przed światem, zachowała dla siebie wiadomość o płci dziecka. Czyżby właśnie wydały ją siostry?!

WOŚP - ESKA licytacja G20

Kylie Jenner będzie mieć drugą córkę?

Rodzina Kardashian Jenner pracuje nad nowym reality show, tym razem na platformie Hulu. Kendall Jenner i Khloe Kardashian wybrały się na zakupy do sklepu dziecięcego w Sherman Oaks.

Założycielka Good American połączyła się na wideo ze swoją mamę, Kris Jenner. Trzymała uroczą lalkę w pudełku pokrytym różowymi i niebieskimi kropkami.

Siostry przyglądały się przedmiotom w kolorze różowym oraz lalkom, stereotypowo przeznaczonym dla dziewczynek...

Czy w ten sposób Kendall Jenner i Khloe Kardashian zdradziły, że Kylie Jenner spodziewa się córki? Żeby poznać odpowiedź na to pytanie, musimy pewnie poczekać do premiery ich show na Hulu.

Rodzina Kardashian Jenner na starych zdjęciach

Pytanie 1 z 6
Kto jest na tym zdjęciu?
Kto jest na tym zdjęciu?
NAJNOWSZE