Popek powtórzył skaryfikację twarzy?! Fani mocno zmartwieni jego ostatnimi decyzjami

i

Autor: Andrzej Kulpita/East News, screen z IG: popek_oficjalnie

Popek powtórzył skaryfikację twarzy?! Fani mocno zmartwieni jego ostatnimi decyzjami

2023-02-23 8:43

Popek w ostatnim czasie naprawdę mocno niepokoi fanów swoim zachowaniem. Mężczyzna decyduje się na kontrowersyjne kroki. Jednym z nich ma być domniemane powtórzenie skaryfikacji twarzy. Czy rzeczywiście się na to zdecydował? Co sądzą o tym jego obserwatorzy? Mamy dla Was najważniejsze informacje!

Przez ostatnie lata Popek naprawdę mocno zmienił swój wizerunek. Przemiana idola niesamowicie cieszyła jego fanów, którzy mocno trzymali za niego kciuki. Choć wyglądało na to, że wszystko zmierza w dobrym kierunku, ostatnie działania mogą znacznie zmniejszać entuzjazm z tym związany. Mężczyzna podejmował naprawdę nierozsądne decyzje, które zaniepokoiły internautów. Między innymi wstawił on nagrania na których wygląda, jakby ponownie przeszedł zabieg skaryfikacji twarzy. Przypominamy, że po raz pierwszy zdecydował się na to w 2012 roku. Czy rzeczywiście znowu to zrobił? Co uważają jego fani?

Młody POPEK - tak kiedyś wyglądał. Przed operacjami przystojniak i elegant? [ZDJĘCIA]

Hity, które podbijają TikToka. Stały się viralami!

Popek - skaryfikacja twarzy

Popek dodał na swojego Instagrama nagrania, na których wygląda, jakby ponownie przeszedł zabieg skaryfikacji twarzy. Jest to o tyle zaskakujące, że przecież poprzednie blizny wciąż można było ujrzeć na jego twarzy. Jego obserwatorzy są mocno zaniepokojeni tym działaniem. Należy jednak pamiętać, iż istnieje możliwość, że wykonał makijaż, który dał taki efekt, bądź najzwyczajniej w świecie użył w tym celu markera. Być może w ten sposób chce wypromować sprzedawane przez siebie produkty. Jak wiadomo - kontrowersje się sprzedają.

Fanka Popka wytatuowała sobie gałki oczne i straciła wzrok. Teraz dostanie odszkodowanie!

Popek - reakcje fanów

Fani martwią się o Popka. Według nich jego działania jasno wskazują, że aktualnie coś jest nie tak. Większość uważa jednak, że jego twarz jest po prostu pomalowana. Zgadzacie się z tymi opiniami?

Wygląda jak pomalowane

Pokolorował sobie twarz i wszyscy są podnieceni. Gamonie.

Czy mi się wydaje czy on to ma wymalowane a nie wycięte czy tylko mi się wydaje

Sonda
Blizny Popka są pomalowane?