Fanka Popka wytatuowała sobie gałki oczne i straciła wzrok. Teraz dostanie odszkodowanie!

i

Autor: management Popek / zdjęcie archiwalne Fanka Popka wytatuowała sobie gałki oczne i straciła wzrok. Teraz dostanie odszkodowanie!

Fanka Popka wytatuowała sobie gałki oczne i straciła wzrok. Teraz dostanie odszkodowanie!

2023-02-08 11:20

Pamiętacie "idealną dziewczynę Popka"? Sprawa stała się medialna, gdy Aleksandra z Wrocławia, znana jako Anoxi Cimeriesi, postanowiła wytatuować sobie gałki oczne. Wszystko po to, by upodobnić się do swojego ulubionego artysty, Pawła Mikołajuwa. Teraz o sprawie zrobiło się równie głośno, bo młoda dziewczyna dostanie odszkodowanie.

Spis treści

  1. Anoxi Cymeriesi - tatuaż oczu
  2. Tatuaż oczu - odszkodowanie

Popek znalazł bratnią duszę. W 2017 roku polskie, ale i światowe media rozpisywały się o Anoxi Cimeriesi, która tak jak raper w przeszłości, zdecydowała się na zabieg zmiany koloru gałki ocznej. Po zdjęciu widać, że para wyróżniała się w tłumie i mogła budzić wręcz przerażenie. Do spotkania pomiędzy Popkiem a Aleksandrą miało dość 29 marca 2017, w czasie imprezy we wrocławskim klubie X-Demon i sam Paweł Mikołajuw był w szoku transformacji swojej fanki. Jak się okazuje już wtedy miała ona problem z widzeniem. Zabieg, na który się zdecydowała doprowadził do porażenia nerwów wzrokowych, a 22-letnia wówczas dziewczyna straciła wzrok w prawym, a później częściowo w lewym oku. Sprawą zajęła się prokuratura, która postawiła zarzuty tatuażyście z Warszawy.

Młody POPEK - tak kiedyś wyglądał. Przed operacjami przystojniak i elegant? [ZDJĘCIA]

Popek zbanowany w FAME MMA? Krzysztof Rozpara ujawnia

Anoxi Cymeriesi - tatuaż oczu

Nikomu chyba nie trzeba przypominać, że to właśnie Popek w Polsce jako pierwszy poddał się skomplikowanemu procesowi tatuowania gałek ocznych. Nie będziemy oceniać, czy ma to sens. Raz na zawsze zafarbował swoje oczy w 2012 roku, a jedna z kopii filmiku na YouTube ma ponad 2,6 milionów wyświetleń na YouTube. Samozwańczy król Albanii zdjęcie z Anoxi Cymeriesi podpisał odważnie na Instagramie, jako Adam i Ewa w ciele szatana.

Wojtek Sawicki potępia działania Mamy Ginekolog. "Miarka się przebrała"

Anoxi Cymeriesi postanowiła być jak Popek, ale zabieg zakończył się wręcz tragicznie. Dlatego też możecie wesprzeć dziewczynę w jej problemie. Prawie 6 lat po postawieniu zarzutów tatuatorowi z Warszawy, pod koniec grudnia 2022 Sąd Rejonowy dla Warszawy Woli I instancji wydał wyrok dla Piotra A, który wykonywał zabieg. Poinformowała o tym Gazeta Wrocławska. Ten sam serwis dał znać, że oko, na które kobieta całkowicie nie widziała, zostało zastąpione implantem. Znana jest kwota, jaką musi zapłacić Aleksandrze S.

Tatuaż oczu - odszkodowanie

Mężczyzna, który wykonywał zabieg zafarbowania gałki ocznej i zakończyło się ślepotą Anoxi Cymeriesi musi zapłacić poszkodowanej 150 tysięcy złotych odszkodowania. Co więcej musi wykonać prace społeczne w wymiarze 30 godzin miesięcznie przez rok. Wyrok jest nieprawomocny.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE