Polskie gwiazdy na Tik Toku. Lewandowscy, Roxi Węgiel i inni pokazują drugą twarz

2020-08-09 8:00 KP
Polskie gwiazdy na Tik Toku
Autor: WBF

Tik Tok to od miesięcy niezmiennie jedna z najpopularniejsza aplikacji społecznościowych na świecie, więc nic dziwnego, że na dobre zadomowiły się też na niej polskie gwiazdy. Nasi rodzimi celebryci w niczym nie ustępują najpopularniejszym gwiazdkom Tik Toka i też potrafią nieźle zaskoczyć! Które polskie gwiazdy znajdziemy na Tik Toku? Lista zdaje się nie kończyć!

Każdy, kto choć raz zajrzał na Tik Toka wie, że jest on uzależniający jak żadna apka wcześniej! Oglądanie wygibasów innych użytkowników i celebrytów potrafi dać rozrywkę na naprawdę długi czas. Gwiazdy szybko odkryły potencjał Tik Toka w docieraniu do młodych fanów - których można tam znaleźć najwięcej - i na dobre przyzwyczaiły się do publikowania w aplikacji tanecznych filmików.

Tako pierwsi o sile Tik Toka przekonali się muzycy z BTS. Gdy wokaliści - jako pierwsi w historii - zapowiedzieli premierę jednego ze swoich singli właśnie na Tik Toku, apkę odwiedziło tak wielu użytkowników, że całkowicie zablokowali do niej dostęp!

A które z polskich gwiazd można znaleźć na Tik Toku?

Polskie gwiazdy na Tik Toku

Lista polskich gwiazd na Tik Toku jest naprawdę imponująca. Znajdziemy tam nie tylko najmłodszych polskich celebrytów, ale i ich starszych kolegów i koleżanki. I tak jednym z najpopularniejszych polskich gwiazdorów na Tik Toku jest Robert Lewandowski, którego profil obserwuje ponad 2,1 milionów użytkowników. Tylko na Tik Toku można zobaczyć TAKIE kocie ruchy piłkarza :)

Na Tik Toku nie może też zabraknąć oczywiście Anny Lewandowskiej.

Na Tik Toku wywija też Roksana Węgiel!

Nowe filmiki regularnie pojawiają się na profilu Julii Wróblewskiej.

Na Tik Toku nie brakuje też Dawida Kwiatkowskiego! Dawidowi zdarza się tańczyć, jednak znacznie częściej dzieli się z fanami swoimi oryginalnymi pomysłami!

A co u koleżanki Dawida po fachu, Eweliny Lisowskiej?

Lenka Kliment na Tik Toku wywija oczywiście z Jankiem Klimentem... Wow!

Czym byłby Tik Tok bez Julii Wieniawy?

Ogromną stratą byłoby nie zajrzeć na profil Kasi Cichopek :)

Zaglądacie na Tik Toka?

Trendy makijażowe na TikToku! Czy to rzeczywiście działa?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE