Oto najpopularniejsze konta na Tik Toku. Też ich obserwujesz?

2020-07-26 8:00 KP
Najpopularniejsi na Tik Toku
Autor: tiktok.com/@charlidamelio; tiktok.com/@zachking; tiktok.com/@addisonre

Tik Tok to prawdziwy światowy fenomen. Miliony ludzi z całego świata codziennie spędza czas w aplikacji, oglądając filmiki zamieszczane przez użytkowników i kręcąc swoje własne. Wszystko w konwencji przypominającej teledyski - stąd największymi hitami Tik Toka są wideo taneczne. Nie tylko specjaliści od tańca są jednak w czołówce najpopularniejszych kont na Tik Toku!

Gwiazdy Tik Toka to już dziś prawdziwa, osobna gałąź showbiznesu. Celebryci wylansowani dzięki apce cieszą się popularnością na całym świecie i zarabiają na swojej sławie niewiele mniej niż najpopularniejsi influencerzy z Instagrama. Miliony fanów codziennie oglądają ich kolejne filmiki, a my możemy tylko zadawać sobie pytanie - na czym właściwie polega ich fenomen?

Przed Wami zestawienie najpopularniejszych gwiazd Tik Toka w lipcu 2020 roku!

Najpopularniejsze konta na Tik Toku

5. Tik Tok

Na piątym miejscu najpopularniejszych kont na Tik Toku znalazło się... oficjalne konto Tik Toka. Profil obserwuje ponad 44 milionów użytkowników.

4. Loren Gray

Tuż przed podium w lipcu 2020 znajduje się amerykańska wokalistka Loren Gray. Jej konto obserwuje ponad 45,7 milionów użytkowników, każde video wyświetlane jest po kilka milionów razy. Loren ma 18 lat i pochodzi z Pensylwanii.

3. Zach King

Na trzecim miejscu najpopularniejszych kont na Tik Toku znajduje się Zach King z 45,9 milionami obserwujących. To amerykański iluzjonista i influencer z Los Angeles.

2. Addison Rae

Drugie najpopularniejsze konto na Tik Toku to konto Addison Rae, która może pochwalić się 51,4 milionami obserwujących użytkowników. Addison ma 19 lat i również jest amerykanką.

1. Charli D'Amelio

Najpopularniejsza na Tik Toku jest Charli D'Amelio z szalonymi 72,4 milionami obserwujących. Charli wspięła się na pierwsze miejsce w marcu 2020 roku, kiedy to wyprzedziła Loren Gray. Ma zaledwie 16 lat!

NAJNOWSZE