Koncerty

Polsat Hit Festiwal 2024 wzbudził skrajne emocje. Internauci podzieleni

2024-05-26 11:18

Podczas tegorocznej edycji Polsat Hit Festiwal działo się naprawdę dużo, a na scenie spotkały się największe gwiazdy znane zarówno starszemu, jak i młodszemu pokoleniu, co mocno zróżnicowało całe widowisko. Niewątpliwie każdy mógł znaleźć tu coś dla siebie, jednak to sprawiło również, że w sieci pojawiły się skrajnie różne komentarze, gdzie słowa zachwytu przeplatają się z głosami niezadowolenia. Afromental i Zalewski zrobili piorunujące wrażenie, a jak zostali ocenieni Blanka, Malik Montana, Majka Jeżowska, Doda, czy Skolim?

Polsat Hit Festiwal obfitował w występy najpopularniejszych artystów, zarówno tych którzy od wielu lat zachwycają nas swoim talentem, jak i tych, którzy niedawno skradli nasze serca. Cała plejada artystów z różnych środowisk muzycznych miała okazję zaprezentować na scenie swoje największe hity. W ciągu dwóch dni w Operze Leśnej w Sopocie wystąpili m. in.: Dawid Kwiatkowski, Natalia Zastępa, Margaret, Lanberry, Doda, Oskar Cyms, Smolasty czy Roksana Węgiel. 24 maja odbyło się również 30-lecie pracy artystycznej Andrzeja Piasecznego. Natomiast 25 maja mogliśmy posłuchać takich wykonawców, jak Zakopower, Afromental, Kuba Badach, Enej, Ania Dąbrowska, Smolasty, Blanka, Malik Montana, Skolim, bryska, Cyrko, a także Majki Jeżowskiej, która świętowała zarówno swoje 64-urodziny, jak i 45 lat na scenie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: To dlatego Malik Montana występuje w telewizji. Takiej odpowiedzi mogliście się nie spodziewać!

POLSAT HIT FESTIVAL - JULIA ŻUGAJ

Polsat Hit Festiwal mocno podzielił publiczność. Komentarze mówią same za siebie

Podczas Polsat Hit Festiwal działo się wiele. Było enericznie i żywiołowo, a momentami sentymentalnie i wzruszająco. Przez te dwa dni można było doświadczyć różnych stanów emocjonalnych i wspólnie z artystami przeżyć niesamowite chwile. Oprócz transmisji, którą mogliśmy śledzić na żywo w Polsacie, pojawiły się również posty na oficjalnym profilu telewizji, gdzie nie zabrakło wywiadów z gwiazdami, zdjęć stylizacji, w których wystąpiły na scenie, fragmentów występów, a także komentarzy internautów, którzy postanowili podzielić się swoją opinią na temat koncertów. Jedne wzbudziły większy, inne mniejszy zachwyt, a na niektórych artystach nie zostawiono suchej nitki.

Smolasty i Doda niezbyt porwali publiczność do zabawy: Z roku na rok publiczność coraz bardziej martwa - czytamy w sieci. Choć trzeba przyznać, że Rabczewska zrobiła na widzach większe wrażenie - Smolasty słabiutko wokalnie! Jak.zwykle Doda nadrabia za dwoje - czytamy dalej.

Pierwszego dnia festiwalu na publiczności wielkie wrażenie zrobił Piotr Cugowski, który pojawił się na scenie razem z Golec uOrkiestrą: Cugowski ma kawał dobrego głosu / Fenomenalny artysta z najlepszym głosem na świecie! - piszą internauci.

Lanberry i Tribbs również pokazali klasę: Super występ jak zwykle / A jednak są wokalistki na tym festiwalu, które pokazują klasę głosem, a nie du**. Brawo - zachwalali instagramowicze.

Swoje wokalne umiejętności zaprezentowali również Oskar Cyms, Dawid Kwiatkowski, czy Krzysztof Zalewski, którzy również zebrali dobre opinie wśród widzów Polsatu: Najlepszy występ tego wieczoru - czytamy pod nagraniem z koncertu Dawida - Ten głos i osobowość to petarda na scenie - skomentowano występ Oskara - Znakomity występ!!!!!! Takich Artystów nam trzeba! - napisał internauta pod nagraniem z występu Krzysztofa.

W sentymentalną podróże zabrał widzów Andrzej Piaseczny, który dał wybitny koncert, prezentując swoje ponadczasowe kawałki Super był koncert pełen emocji i wzruszeń / Piękny koncert z klasą: - czytamy niektóre opinie.

Drugi dzień festiwalu nie był już tak dobrze komentowany. Pojawiły się więcej słów niezadowolenia. Występ Skolima spotkał się z krytyką internautów: Co to w ogóle ma być, bardzo ale to bardzo smutne ze w PL / To niestety nie było festiwalowe - czytamy w sieci.

Podobne wrażenia po sobie zostawił Malik Montana: No cóż muzyka Polska w dniu dzisiejszym umarła komu przeszkadzały mądre teksty / Tragedia dzisiaj, tego się nie da słuchać - piszą widzowie Polsatu.

Blanka, nasza reprezentantka na Eurowizji 2023, również musiała zmierzyć się z nieprzychylnymi komentarzami: Przecież tego się słuchać nie da, czy teraz już każdy śpiewać może / Jprd co to jest - czytamy.

Widzowie byli także mocno rozczarowani koncertem, który odbył się na cześć Zbigniewa Wodeckiego: Jedna wielka żenada. Zniszczenie takiego dzieła jakim są piosenki śp. Pana Wodeckiego to chańba / Tylko Dydula na tle tej masakry się jakoś obronił / To wyglądało jak zemsta polsatu na Wodeckim - padło wiele gorzkich słów.

W sobotni wieczór wybronił się za to Afromental, który dał czadu na scenie i porwał publiczność do zabawy: Oni umieją. Jeden z najlepszych w Polsce zespołów koncertowych / Cudownie. I taki powinien być cały Sopot / Jesteście cudowni! Najlepszy kontakt z publicznością - czytamy pod nagraniem w sieci.

Ania Dąbrowska ze swoim całym talentem i urokiem również pozostawiła po sobie wspaniałe wrażenia: Uwielbiam, nie mogłam usiedzieć przed tv / Aniu Twoje piosenki dla mnie zawsze oddają stan mojego ducha - napisali fani na profilu Polsatu.