Halloween to chyba jedno z ulubionych świąt gwiazd. Za Oceanem jest ono jeszcze popularniejsze. Dzięki niemu celebryci i celebrytki mogą zaszaleć ze stylizacjami i bez obaw o krytykę wyskoczyć w obciachowym wdzianku.
Z takiego samego założenia wyszła chyba Joanna Krupa. Modelka pojawiła się na jednej z halloweenowych imprez w Beverly Hills. Piękna blondynka bardzo chciała pochwalić się swoim perfekcyjnym ciałem. Ubrała się w bardzo krótką, prześwitującą, złotą sukienkę. Kreacja podkreślała piersi modelki. Wiele kontrowersji wzbudziło jednak … nakrycie głowy, które wybrała Dżoana.
Był to … no właśnie nie do końca wiemy! Po prostu zobaczcie fotkę! :P
i
Internauci momentalnie zaczęli rzucać swoje porpozycje. Jedni uważają, że Dżoana przebrała się za … szpic na choinkę! Inni z kolei twierdzą, że to Krupa ma na głowie przypomina tabernakulum! Odważne propozycje … Wbijajcie do naszej galerii na górze strony i obczajcie fotki! Później rzućcie swoimi propozycjami w komentarzach ;D Co Krupa ma na głowie?
dr