Półnaga Emily Ratajkowski reklamuje bikini Inamorata. Kosmiczna cena za pasek materiału

2018-12-10 8:57
Emily Ratajkowski Hotplota.pl
Autor: SPLASH NEWS Emily Ratajkowski Hotplota.pl

Ceny kostiumów kąpielowych potrafią przyprawić o zawrót głowy. Emily Ratajkowski nie mogła odstawać od konkurencji. Ile kosztują stroje kąpielowe Inamorata?

Emily Ratajkowski słynie ze swojej miłości do nagości. Modelka na instagramie chętnie pokazuje swoje zgrabne ciało. Oczywiście ku uciesze, szczególnie męskiej części jej followersów.

>> Emily Rajatkowski z wystającym sutkiem wcina kolacje. Sexy?

Od niedawna ma ku temu kolejny powód. Emily Ratajkowski założyła swoją markę odzieżową- Inamorata. Celebrytka postawiła na gorący towar, jakim są kostiumy kąpielowe. Jak to zwykle bywa przy tej części garderoby relacja ceny do ilości materiału, który otrzymujemy to czyste szaleństwo. Ile kosztują stroje kąpielowe od Emily Ratajkowski?

Półnaga Emily Ratajkowski reklamuje swoje bikini

Nie ma lepszego ciała do prezentowania bikini niż Emily Ratajkowski. W zasadzie cokolwiek by na nią nie włożyć to będzie wyglądało super hot!

Modelka reklamuje bikini Las Olas. O ile można tak powiedzieć o tym stroju... Kostium Emily Ratajkowski to praktycznie sam sznurek! Tylko bardzo odważne plażowiczki mogłyby się w nim pokazać.

>> Dla Emily Ratajkowski "małżeństwo to biznes". Co na to jej mąż?

Odważne i bogate! Emily Ratajkowski za kilka pasków materiału życzy sobie po 75 dolarów. To znaczy, że za bikini Emily Ratajkowski zapłacimy około 560 zł. Warto?

Wyświetl ten post na Instagramie.
Weekend Dreamz ✨ Post udostępniony przez Emily Ratajkowski (@emrata)
Wyświetl ten post na Instagramie.
In love with @inamorataswim Post udostępniony przez Emily Ratajkowski (@emrata)
Wyświetl ten post na Instagramie.
🖤@inamorataswim Post udostępniony przez Emily Ratajkowski (@emrata)
NAJNOWSZE