Dla Emily Ratajkowski "małżeństwo to biznes". Co na to jej mąż?

2018-11-03 15:11
Emily Ratajkowski Sebastian Bear-McClard
Autor: instagram.com/emrata Emily Ratajkowski Sebastian Bear-McClard

Emily Ratajkowski jest od kilku miesięcy szczęśliwą mężatką. Okazuje się jednak, że jej ślub wcale nie odbył się z powodu wielkiej miłości do wybranka. To po prostu... BIZNES!

Emily Ratajkowski już od dawna wie, co najlepiej sprzedaje się w mediach. W związku z tym gwiazda codziennie raczy internautów na Instagramie swoim półnagim ciałem, które - trzeba przyznać - należy do najlepszych w show biznesie. W lutym tego roku znalazła kogoś, kto postanowił to ciało przyjąć na własność i się z nią ożenił.

Pod koniec lutego Emily Ratajkowski ku zaskoczeniu wszystkich poinformowała na Instagramie, że... wyszła za mąż. Wybrankiem modelki okazał się aktor i producent Sebastian Bear-McClard, z którym znała się od dwóch miesięcy. Teraz zdobyła się na zaskakujące wyznanie na temat swojego małżeństwa.

>> Emily Ratajkowski pokazała zdjęcie z mężem. Jest OBRZYDLIWE

Emily Ratajkowski wzięła ślub dla interesu?

Modelka słynie z dość otwartych wypowiedzi w mediach. I tym razem pokusiła się o wyznanie, którego z pewnością nie będzie pochwalał jej mąż...

Wiesz, ostatecznie małżeństwo jest jak biznes. Małżeństwo oznacza to, czego od niego chcesz, bo jego historia jest jak żart.

- powiedziała.

Jaki więc interes Emily Ratajkowski ubiła na małżeństwie z Sebastianem Bearem-McClardem? Media milczą na temat jego zarobków, jednak ma on za sobą produkcję kilku hinduskich filmów. Jest współwłaścicielem firmy Elara Pictures. W najbliższych planach ma wyprodukiwanie remake'u filmu 48 godzin z 1982 roku.

Może Emily dostanie rolę?

Wyświetl ten post na Instagramie.
❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Post udostępniony przez Emily Ratajkowski (@emrata)
NAJNOWSZE