Policja weszła do restauracji z nazwiskiem Magdy Gessler w nazwie! [WIDEO]

2021-01-17 17:00 RD
Magda Gessler w 2020 roku
Autor: WBF Magda Gessler w 2020 roku

W piątek na Facebooku restauracji “Schronisko smaków Magdy Gessler” pojawił się post informujący o ponownym otwarciu restauracji dla gości. Już dzień później oprócz gości na miejscu pojawili się funkcjonariusze policji. Ich interwencja była na żywo relacjonowana w sieci. Zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Na Hotplota.pl informowaliśmy Was już o tej głośnej sprawie. W piątek na facebookowym profilu restauracji “Schronisko smaków Magdy Gessler” pojawił się post informujący o ponownym otwarciu lokali dla gości. Każdy mógł wejść do środka, zająć stolik i zjeść na miejscu. Jednak - jak pewnie dobrze wiecie - jest to niezgodne z obecnymi przepisami. Ma to związek z pandemią koronawirusa. Głos w tej sprawie zabrała między innymi Magda Gessler, która zwróciła uwagę, że NIE JEST to jej restauracja, tylko lokal działający na zasadzie franczyzy. Gwiazda nie pochwala takiego zachowania. Jej zdaniem restauracje - jeżeli są takie zalecenia - nie powinny przyjmować gości, gdyż jest to niebezpieczne zarówno dla klientów jak i personelu. 

ESKA XD #014

Dzień po ogłoszeniu otwarcia do restauracji przyszły prawdziwe tłumy gości. Okazało się jednak, że równie szybko na miejscu pojawiła się policja. Ich wizytę na żywo relacjonowali dziennikarze “Tygodnika Podhalańskiego”. Zobaczcie sami: 

NAJNOWSZE