Avicii nie żyje

i

Autor: Supplied by Capital Pictures/EAST NEWS

Pogrzeb Avicii: rodzina wydała oświadczenie! "Prosimy o uszanowanie tej decyzji!"

2018-05-23 13:35

W pogrzebie Avicii będą mogli uczestniczyć tylko jego najbliżsi.

Od tragicznej śmierci Avicii minął już ponad miesiąc. Rodzina didżeja zdecydowała, jak będzie wyglądał pogrzeb Avicii.

Bliscy didżeja ogłosili, że pogrzeb Avicii będzie prywatną ceremonią dla jego rodziny i przyjaciół.

>> Avicii prywatnie: Tereza Kacerova wrzuca zdjęcia na Instagram. Siostra DJ-a ma dość!

 

Padło dotąd wiele pytań dotyczących pogrzebu Tima Berglinga, znanego fanom muzyki jako Avicii. Rodzina Berglingów potwierdziła, że pogrzeb będzie prywatny i odbędzie się w obecności osób, które były najbliżej Tima. Uprzejmie prosimy media o uszanowanie tej decyzji.

- czytamy w oświadczeniu.

Z pewnością fakt, że właśnie tak będzie wyglądał pogrzeb Avicii, zasmuci jego fanów z całego świata. Po śmierci muzyka tysiące ludzi gromadziły się na całym świecie, by oddać hołd młodemu artyście. Pogrzeb Avicii byłby dla nich niezwykle poruszającym momentem, w którym mogliby pożegnać swojego idola.

Trudno nie zrozumieć jednak rodziny muzyka. Jego odejście było wielkim ciosem dla najbliższych. Dlatego też chcą oni w samotności uczestniczyć w pogrzebie Avicii i w ciszy go pochować. Zaproszenie fanów Avicii na pogrzeb byłoby jednocześnie okazją dla mediów do nagłośnienia ceremonii. Z tego też powodu rodzina didżeja nie podała, kiedy odbędzie się pogrzeb Avicii.

Przypomnijmy, że Avicii zmarł 20 kwietnia w Muscat w Omanie. Muzyk został odnaleziony martwy w swoim hotelowym pokoju. W toku śledztwa policja wykluczyła udział osób trzecich w jego śmierci. Niedługo po tych tragicznych wydarzeniach rodzina Avicii oświadczyła, że artysta popełnił samobójstwo. Miał 28 lat. Jego największe hity to Hey Brother, Wake Me Up i Waiting For Love. Ostatni singiel nagrał w 2017 roku z Ritą Orą. Był to utwór Lonely Together.

 

Avicii

i

Autor: instagram.com / Avicii
Avicii

i

Autor: East News
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE