Avicii i Tereza Kacerova - dziewczyna DJ-a

i

Autor: instagram.com / Tereza Kacerova

Avicii prywatnie: Tereza Kacerova wrzuca zdjęcia na Instagram. Siostra DJ-a ma dość!

2018-05-16 14:31

Tereza Kacerova publikuje kolejne prywatne filmy i zdjęcia z Aviciim. Siostra DJ-a żąda, aby przestała!

Krótko po tym, jak świat obiegła tragiczna informacja, że DJ Avicii nie żyje, była dziewczyna producenta ujawniła się na Instagramie, publikując list do zmarłego chłopaka. Okazało się, że Avicii związany był z czeską modelką, Terezą Kacerovą. Dziewczyna DJ-a ujawniła, że wraz z Aviciim zamierzała założyć rodzinę. Tereza Kacerova ma już syna z poprzedniego związku. Podobno Avicii był dla niego, jak ojciec...

>> Avicii: przyczyny śmierci to... Rodzina zmarego DJ-a publikuje oficjalne oświadczenie

Po śmierci Avicii'ego Tereza Kacerova opublikowała na Instagramie zaadresowany do Tima list, w którym szczegółowo opisała wiele prywatnych szczegółów z ich związku. Na tym jednak się nie skończyło. W kolejnych tygodniach na Instagramie Terezy Kacerovej pojawiały się kolejne zdjęcia i filmy, pokazujących na przykład przejażdżkę konną czy leniuchowanie z popcornem na kanapie.

Modelka pokazała też video, na którym widać, jak jej syn płacze tęskniąc za Aviciim.

Po ujawnieniu prywatnych szczegółów z życia Avicii'ego, wielu fanów producenta mocno się wkurzyło. Najbardziej jednak oburzyła się siostra Tima. Po pojawieniu się kolejnych materiałów, wezwała byłą dziewczynę producenta do zaprzestania publikacji. Wielu fanów Avicii'ego poparło siostrę DJ-a. Niektórzy zaczęli mocno hejtować jego byłą dziewczynę, a nawet obwiniać ją o śmierć Tima Berglinga.

Ostatecznie Tereza Kacerova napisała kolejny list, a potem... usunęła konto na Instagramie!

>> Przyczyny śmierci Avicii? Sam mówił o nich od dawna. Co zabiło Avicii?

Była dziewczyna Avicii'ego wciąż jednak ma czynne konto na YouTube. Zaledwie 3 dni temu pojawił się na nim nowy film modelki.

A to nagranie sprzed roku:

Czy Tereaz Kacerova wróci na Instagram? Prawdopodobnie tak, kiedy afera ucichnie. Póki co, prywatne zdjęcia Avicii'ego oraz Terezy Kacerovej i jej syna wciąż można zobaczyć m.in. w szwedzkich mediach.

Avicii i Tereza Kacerova - dziewczyna DJ-a

i

Autor: instagram.com / Tereza Kacerova
Avicii i Tereza Kacerova - dziewczyna DJ-a

i

Autor: instagram.com / Tereza Kacerova
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE