Po pogrzebie Krzysztofa Krawczyka TE osoby długo czuwały nad grobem artysty!

2021-04-11 21:00 RD
Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka
Autor: Tadeusz Wypych/REPORTER Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka

Za nami pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. To bardzo emocjonujące wydarzenie przede wszystkim dla przyjaciół i rodziny zmarłego artysty. Było jednak kilka osób, które czuwały nad grobem Krzysztofa Krawczyka długo po zakończeniu wszystkich uroczystości. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Krzysztof Krawczyk zmarł w poniedziałek wielkanocny. Miał 74 lata. Krawczyk chwilę wcześniej wyszedł ze szpitala, gdzie przebywał w związku z zakażeniem koronawirusem. Finalnie jednak to nie COVID był przyczyną śmierci artysty. Msza święta odbyła się w łódzkiej katedrze. Krzysztof Krawczyk został jednak pochowany na cmentarzu w Grotnikach, czyli w miejscowości, gdzie Krawczyk mieszkał ze swoją żoną. 

Zarówno msza święta jak i sam pogrzeb transmitowane były zarówno w telewizji jak i na wielu kanałach w mediach społecznościowych. Mimo to przed kościołem pojawiły się prawdziwe tłumy, które chciały osobiście pożegnać zmarłego artystę. 

Najbardziej wzruszające sceny rozegrały się jednak na cmentarzu w Grotnikach. 

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Po wszystkich przemówieniach i oficjalnych wystąpieniach żona Krzysztofa Krawczyka przytuliła się do trumny. Tuż przed złożeniem trumny do grobu, Ewa Krawczyk krzyknęła: NIE RÓBCIE TEGO. 

Trumna została jednak złożona w grobie. Gdy tłum, który był obecny na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka się rozszedł, nie wszyscy to zrobili. Przy grobie przez dłuższy czas czuwał między innymi Andrzej Kosmala, czyli wieloletni menadżer artysty, a także jego serdeczny przyjaciel. To świadczy o tym, że ich relacja była naprawdę wyjątkowa... 

NAJNOWSZE