Płeć dziecka Meghan i Harry'ego. Czy książęta Sussexu znają płeć Royal Baby?

2018-12-25 14:00
Książę Harry i Meghan Markle - hotplota.pl
Autor: SplashNews.com/East News

Cała Wielka Brytania żyje oczekiwaniem na narodziny pierwszego dziecka księcia Harry'ego i Meghan Markle. Księżna wchodzi właśnie w trzeci trymestr ciąży i urodzi jesienią. A jaka jest płeć Royal Baby?

Meghan Markle i książę Harry od ponad roku są już w centrum zainteresowania wszystkich Brytyjczyków. Ukochana księcia zdobyła ogromną sympatię, ale i wzbudza ciekawość - swoją buntowniczą naturą i życiem na własnych zasadach. Oczywiście najważniejszym jednak wydarzeniem, które interesuje poddanych, są przyszłe narodziny dziecka książąt.

Dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego ma przyjść na świat - zgodnie z oświadczeniem Pałacu Kensington - wiosną przyszłego roku. A to oznacza, że księżna Sussexu wchodzi włłaśnie w trzeci trymestr ciąży. Tymczasem świat wciąż nie poznał płci Royal Baby. Czy Harry i Meghan ją znają?

Płeć dziecka Meghan i Harry'ego. To chłopiec czy dziewczynka?

Meghan Markle jest obecnie na przełomie piątego i szóstego miesiąca ciąży - możemy uznać więc, że to około 20 tygodnia ciąży. Czy to możliwe, że płeć dziecka Harry'ego i Meghan jest już znana przyszłym rodzicom? Zazwyczaj płeć dziecka można określić w okolicach 16 tygodnia ciąży. To oznacza zatem, że Meghan Markle i książę Harry już od miesiąca mogą wiedzieć, czy będą mieli syna czy córkę!

To, czy podzielą się tą wiadomością przed narodzinami Royal Baby, to oczywiście ich decyzja.

Jak myślicie, Meghan Markle urodzi chłopca czy dziewczynkę?

>> Meghan Markle musi pohamować swoje dyktatorskie zapędy! Pogrąży brytyjską monarchię?

NAJNOWSZE