Pierwsza miłość: Urszula Dębska odchodzi! "Zmiany w życiu są potrzebne"

2022-01-20 9:51 es
Urszula Dębska
Autor: WBF

Choć dziś serial Pierwsza miłość nie jest już takim hitem oglądalności, to jednak przez lata wzbudzał sporą sympatię. Jedną z ważniejszych postaci była tam Sabina. W tę rolę wcielała się Ula Dębska. Ostatnimi czasy jej obecność w serialu spadała, a teraz dowiedzieliśmy się, że Ula Dębska odchodzi z Pierwszej miłości na dobre.

Serial Pierwsza miłość możemy oglądać na antenie Polsatu od 2004 roku. Cztery lata po emisji pierwszego odcinka do obsady dołączyła Urszula Dębska. Wcieliła się w postać Sabiny Weksler. Widzowie mogli zobaczyć, jaką metamorfozę przechodzi jej bohaterka, jak się zakochuje i cierpi z powodu złamanego serca.

W międzyczasie Urszula Dębska zaczęła skupiać się bardziej na grze w teatrze. W 2017 roku zawiesiła swoje występy w serialu. Po roku jej bohaterka wróciła z zagranicznej rehabilitacji po postrzale.

Teraz Urszula Dębska ogłosiła, że z Pierwszą miłością żegna się na dobre.

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

Pierwsza miłość: Ula Dębska odchodzi z serialu

Swoją decyzję aktorka ogłosiła fanom za pośrednictwem Instagrama. Zdradziła, że jej przygoda z Pierwszą miłością trwa już 13 lat, choć początkowo miał być to projekt na zaledwie 3 miesiące.

Los jednak potoczył się inaczej i ani przez chwilę nie żałuje tej długiej, momentami trudnej „miłości” w Pierwszej Miłości ;) Ogromnie jestem wdzięczna za te wspólne lata, masę doświadczeń i wyzwań, momentów wzruszeń, momentów ciężkich ale i zabawnych.

Teraz przyszedł czas na zmiany. Ula Dębska podziękowała produkcji oraz współpracownikom.

Uważam, że zmiany w życiu są potrzebne więc odchodzę mówiąc do zobaczenia ♥️ i oficjalnie żegnając się już z „Sabiną” - lubiłyśmy się ale mnie też potrafiła czasem wkurzyć 🤪

Będziecie tęsknić?

Ile wzrostu mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile wzrostu ma Wiktoria Gąsiewska?

Zobacz też:

NAJNOWSZE