Mery Spolsky w bikini! Pokazała opalone pośladki

2022-01-18 22:00 es
Mery Spolsky wystąpi w Klubie Stodoła
Autor: Stodoła

Kariera Mery Spolsky rozkręciła się w imponującym tempie. Wokalistka cieszy się wielką popularnością i sympatią słuchaczy. Nic dziwnego, że wyleciała z kraju na odpoczynek. Mery Spolsky wypoczywa na egzotycznych plażach, prezentując opaleniznę w bikini.

Mery Spolsky ma za sobą bardzo intensywny czas. Jej kariera nabrała olbrzymiego rozpędu. Oczywiści wszystko zaczęło się od muzyki. Słuchacze pokochali jej głos! Debiutancki album Miło było pana poznać, narobił trochę zamieszania, ale dopiero Dekalog Spolsky ugruntował jej pozycję na rynku.

W ubiegłym roku zaskoczyła swoich odbiorców i wydała nie kolejną płytę, ale... książkę. Jestem Marysia i chyba się zabiję dzisiaj to debiutancka powieść Mery Spolsky. W ramach promocji wyruszyła w trasę po Polsce, prezentując wydarzenia muzyczno-kulturalne.

Nic dziwnego, że Mery Spolsky zamarzyła o odpoczynku!

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

Mery Spolsky w bikini na wakacjach

Zdarzało się już, że Mery Spolsky eksponowała ciało na Instagramie. Jednak fotki z wakacji wzbudziły istny szał. Jej obserwatorzy zasypali ją komplementami.

Na zdjęciach widzimy Mery Spolsky na egzotycznej plaży. Bikini, słońce, jasny piasek, palmy i świeżutki kokos. Tylko pozazdrościć!

Uwagę internautów zwróciły oczywiście pośladki gwiazdy i jej imponująca opalenizna.

- Milion dolcow! 🔥❤️

- Aż miło patrzeć jak jesteś taka uśmiechnięta 😍

- ale pupa 🥵❤️‍🔥

- Rajska Marysia ⭐⭐

- Ale czika 🔥🔥🔥

Czytamy w komentarzach.

Ile wzrostu mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile wzrostu ma Julia Wieniawa?

Zobacz też:

NAJNOWSZE