Pete Davidson jak Harry Styles? Na galę MET 2021 przybył w SUKIENCE

2021-09-14 20:30 es
Pete Davidson
Autor: Invision/Invision/East News

Tegoroczna gala MET już za nami. Mnóstwo gwiazd spotkało się na czerwonym dywanie jednego z najważniejszych wydarzeń świata mody i rozrywki. Po raz pierwszy organizatorka imprezy, Anna Wintour zaprosiła gwiazdę programu SNL. Pete Davidson próbował stanąć na wysokości zadania i w swojej stylizacji inspirował się Harrym Stylesem. Przyszedł w sukience!

Gala MET to jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie mody, show-biznesu i sztuki. Anna Wintour osobiście tworzy listę gości, którzy za bilet muszą zapłacić około 30 tysięcy. W muzeum zbiera się więc wybitna śmietanka towarzyska. Trafić tam to prawdziwy zaszczyt!

W tym roku dostąpił go po raz pierwszy Pete Davidson. Gwiazdor programu rozrywkowego SNL zdobył sławę głównie dzięki związkowi z Arianą Grande. Nie przejawiał jednak większego zainteresowania światem mody... A jednak!

ESKA Live: Shanguy z ekskluzywnym koncertem na ESKA.pl!

Pete Davidson debiutuje na gali MET 2021

Gala MET to przede wszystkim święto mody. Co roku imprezie towarzyszy motyw przewodni. W 2021 roku był to amerykański styl. Gwiazdy na różne sposoby interpretowały temat. Pojawiły się kreacje z politycznym przesłaniem, ale także przebranie konia...

Pete Davidson jako debiutant musiał zrobić wrażenie. Wygląda na to, że jego inspiracją był Harry Styles. To strzał w dziesiątkę, ponieważ muzyk uchodzi za jedną z modowych ikon. Przed laty Anna Wintour wybrała go do współprowadzenia gali MET.

Ostatnio Harry Styles zdobył rozgłos, pozując jako pierwszy mężczyzna na okładce magazynu Vogue. Ubrany był w sukienkę. Pete Davidson poszedł jego tropem. Postawił na prostą, czarną sukienkę za kolano. Stylizację dopełnił oversizową marynarką oraz sznurem pereł.

Pete Davidson zadbał także o szczegóły takie jak kolor paznokci, czy promienna cera.

Pete Davidson
Autor: Invision/Invision/East News
Pete Davidson
Autor: instagram.com/petedavidsons/
Pete Davidson
Autor: instagram.com/petedavidsons/

Jak Wam się podoba?

Zobacz też:

NAJNOWSZE