Mama Pete Davidsona była na świętach u Kardashianek?! Internauci na tropie

2021-12-27 22:09

Kim Kardashian i Pete Davidson wzbudzają wielkie zainteresowanie. Media i fani uważnie śledzą każdy ich krok... Święta to wyjątkowy czas dla wszystkich par. Wygląda na to, że Kim Kardashian i Pete Davidson weszli na kolejny poziom. Internauci wypatrzyli na świątecznym przyjęciu u Kardashianek... jego mamę?!

Wszystkie media plotkarskie rozpisują się o nowej parze show-biznesu. Choć Kim Kardashian i Pete Davidson oficjalnie nie potwierdzili, że są razem, robią wszystko, żeby o nich pisać.

Często pokazują się razem. A nawet, gdy są osobno, wzbudzają prawdziwy szał. Niedawno Pete Davidson poruszał się samochodem Kim Kardashian! Przed świętami spekulowano, czy zakochani będą je spędzać razem.

Internauci przeprowadzili śledztwo... Czy mama Pete Davidsona była na przyjęciu świątecznym u Kardashianek?!

ESKA XD #038 - DROGIE PREZENTY, NOWY MATRIX, GRY 2022, MIŁOŚĆ I PRZEZNACZENIE

Mama Pete Davidsona była na świętach u Kardashianek?!

Ponieważ Kim Kardashian i Pete Davidson wciąż nie potwierdzili, czy są oficjalnie razem, internauci muszą robić własne śledztwo. Nową poszlakę dostarczyła Khloe Kardashian. Opublikowała na Instagramie kilka ujęć ze świątecznego przyjęcia. Tradycyjnie Kardashianki zapraszały na nie mnóstwo przyjaciół oraz oczywiście rodzinę.

Czyżby była tam także...mama Pete Davidsona? Amy Davidson miała pojawić się w tle na jednym z ujęć Khloe.

- Mama Pete'a Davidsona w tle?!

- Czy to mama Pete'a na szóstym slajdzie?

- OMG! Pete przyprowadził mamę na święta do Kim????

Czytamy w komentarzach.

Na oficjalne informacje nie mamy co liczyć... Co bardziej spostrzegawczy internauci twierdzą, że to wcale nie Amy Davidson, ale Mindy Weiss. To na planuje rodzinne przyjęcia Kardashianek.

Rodzina Kardashian Jenner na starych zdjęciach

Pytanie 1 z 6
Kto jest na tym zdjęciu?
Kto jest na tym zdjęciu?