Dzieci Kim Kardashian poznały Pete Davidsona. SĄ NIM ZACHWYCONE!

2021-12-25 13:05

Romans Kim Kardashian i Pete Davidsona rozwija się w najlepsze! Żona Kanye Westa postanowiła zrobić następny wielki krok i przedstawiła swojego nowego chłopaka dzieciom. Podobno są komikiem zachwycone! Kanye West nie będzie zbyt szczęśliwy słysząc najnowsze plotki z (do niedawna) własnego domu...

Od dnia, w którym Kim Kardashian i Pete Davidson oficjalnie zaczęli się spotykać, minęły już dwa miesiące. Początkowo wiele osób twierdziło, że pierwsze wspólne zdjęcie tej dwójki gwiazd o niczym nie świadczą. Wkrótce jednak okazało się, że romans się rozwija. Jeśli Kanye West miał jeszcze jakieś złudzenia co do ratowania swojego małżeństwa, to chyba może już o nich zapomnieć. Kim Kardashian właśnie zrobiła kolejny krok oddalający ją od rapera i przybliżający do nowego obiektu westchnień. Jak donoszą media, celebrytka przedstawiła nowego chłopaka swoim dzieciom!

Pete Davidson oczarował dzieci Kim Kardashian

Święta to dobry czas na rodzinne spotkania i budowanie relacji, ale niestety w tym roku nie było to dane Kanye Westowi. Jego (wciąż jeszcze) żona postanowiła wykorzystać świąteczny czas na przedstawienie nowego chłopaka rodzinie. Dzieciaki gwiazdy właśnie poznały Pete Davidsona. I jeśli wierzyć w doniesienia prasy, są nim zachwycone!

A to raczej kiepska wiadomość dla Kanye.

Sonda
Czy ten związek ma przyszłość?

Serwis Hollywood Life donosi, że Kim Kardashian zaprosiła Pete Davidsona do domu, żeby przedstawić go dzieciakom. Cytowany znajomy celebrytki twierdzi, że spotkanie przeszło jej najśmielsze oczekiwania.

Pete poznał dzieciaki Kim, która przedstawiła go im jako "przyjaciela mamusi". Zdaniem Kim świetnie go przyjęły i Pete szybko wywołał uśmiechy na ich twarzach, tak jak u wszystkich, których spotyka

- twierdzi informator serwisu.

Kim Kardashian ma 41 lat, a Pete Davidson 28. Komik spotykał się wcześniej m.in. z Arianą Grande. 

Muzyczne gwiazdy składają świąteczne życzenia czytelnikom ESKA.pl!