Pete Davidson kupuje biżuterię dla Kim Kardashian? Przyjechał JEJ AUTEM

2021-12-22 22:05

Kim Kardashian i Pete Davidson robią wszystko, co w ich mocy, żeby media pisały o ich związku... bez potwierdzania, że są w związku. Paparazzi uchwycili, jak Pete Davidson przyjechał do jubilera. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że przybył...samochodem Kim Kardashian!

Nie do końca wiemy, co jest grane z tą dwójką... Kim Kardashian i Pete Davidson bardzo chętnie pokazują się razem w ostatnim czasie. Trzymają się za ręce, komik miał wielką malinkę na szyi, chichotali w samochodzie... Zdaje się, że sprawa jest oczywista.

Tymczasem jednak Kim Kardashian i Pete Davidson wciąż oficjalnie nie potwierdzili, że są razem. I choć dowodów na Instagramie brak, robią wszystko, by media pisały o ich relacji.

ESKA XD #038 - DROGIE PREZENTY, NOWY MATRIX, GRY 2022, MIŁOŚĆ I PRZEZNACZENIE

Pete Davidson jeździ samochodem Kim Kardashian

Czyli co zrobić, żeby wszyscy pisali, że jesteście w związku - bez potwierdzania, że jesteście w związku. Paparazzi uchwycili, jak Pete Davidson wychodzi z XIV Karats w Beverly Hills. Komik szedł obładowany torbami od luksusowego jubilera. Czyżby robił zakupy na święta z rodziną Kim Kardashian?

Nie byłoby to tak ekscytujące, gdyby nie to, do jakiego samochodu później wsiadł. To Rolls-Royce Kim Kardashian!

Trzeba też wspomnieć, że tego dnia Kim Kardashian i Pete Davidson jedli razem śniadanie w hotelu w Beverly Hills. Wcześniej spędzili razem kilka dni w Nowym Jorku!

Rodzina Kardashian Jenner na starych zdjęciach

Pytanie 1 z 6
Kto jest na tym zdjęciu?
Kto jest na tym zdjęciu?