Pete Davidson

i

Autor: Steve Sands/New York Newswire/Bauer Griffin/East News

Pete Davidson zażartował z wujka Hailey Bieber. Przez to Alec Baldwin... schudł 45 kg!

2021-04-07 23:02

Uważajcie, kogo prosicie o radę w kwestii odchudzania! Pete Davidson był gościem w The Tonight Show. Tam opowiedział zabawną anegdotę, jak przypadkowo pomógł wujkowi Hailey Bieber schudnąć jakieś 45 kilogramów. Kiedy Alec Baldwin zapytał Pete Davidsona o jego treningi, komik odpowiedział żartem. Tymczasem aktor wziął jego słowa na serio! O jakie treningi chodzi?

Kilka lat temu Alec Baldwin trochę się zapuścił. Aktorowi przybyło sporo kilogramów, a przez niezdrową dietę miał problemy z cukrem. Gdyby nie zmienił swojego życia, najpewniej musiałby stale podawać sobie insulinę.

Żeby tego uniknąć, wujek Hailey Bieber wziął się ostro do pracy. Zaprzyjaźnił się z warzywnymi sokami i niemal do zera ograniczył cukier. Efekty są całkiem niezłe, bo Alec Baldwin schudł około 45 kilogramów. Jego żona, Hilaria Baldwin, która jest okazem zdrowia i ikoną fitnessu z pewnością miała w tym swój udział.

Okazuje się jednak, że Alec Baldwin schudł także dzięki koledze z SNL. Pete Davidson z niego zażartował, a efekt okazał się wspaniały.

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Pete Davidson ułożył zestaw treningowy Alecowie Baldwinowi

Wszystko zaczęło się kilka lat temu, kiedy Alec Baldwin był gospodarzem SNL, a Pete Davidson pojawiał się w skeczu, w którym był bez koszulki. Warto dodać, że komik może się pochwalić niezłą klatą...

Baldwin zapytał Davidsona, jak udaje mu się pozostać w formie.

Nie chciałem być niegrzeczny i powiedzieć: „Nadal mam metabolizm. Nie jestem w połowie pięćdziesiątki. Po prostu się tak budzę.

Mówił Pete Davidson podczas występu w The Tonight Show.

Zatem powiedział wujkowi Hailey Bieber, że robi codziennie 100 pompek i 100 brzuszków.

Za każdym razem, gdy wpadaliśmy na korytarz, on mówił:„100 dziennie ”. I zaczął to robić i stracił jakieś 100 funtów. I mówi, że to wszystko dzięki mnie.

Uważajcie, kogo pytacie o radę! ;)

Gdzie mieszkają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Gdzie mieszka Britney Spears?