Mata, Peja

i

Autor: AKPA Peja krytycznie o cenach merchu, który wypuścił Mata

Peja skrytykował bluzy Maty za pół tysiąca. Dostał mocną odpowiedź od młodego rapera

2023-03-24 13:53

Mata zaskoczył niedawno fanów cenami nowego merchu. Czy młodych słuchaczy będzie stać na koszulki za 222 i bluzy za 555 złotych? Peja najwyraźniej ma wątpliwości, dlatego krótko i na temat skomentował produkty Maty.

Mata przygotowuje się do wydania nowej płyty zatytułowanej "<33". Premiera zapowiedziana jest na 26 maja 2023. Mimo, iż w sprzedaży jest już preorder, album owiany jest wielką tajemnicą. Nie wiemy, jak będzie wyglądała okładka płyty, ani, jakie piosenki znajdą się na krążku. Póki co, namacalnym produktem, który wypuścił Mata, są ubrania. To limitowana seria ubrań, a dokładnie bluz i koszulek, które charakteryzują się oryginalnymi nadrukami. Raper zachęca do zakupu produktów, podkreślając, iż jest to świetna inwestycja, z tego względu, że to jedyne sztuki, które trafiły do sprzedaży.

Mata ripostuje Rycha Peję

Wieść o horrendalnie drogim merchu Maty rozeszła się po sieci. Rychu Peja postanowił zostawić komentarz pod jednym wpisem na Facebooku. Raper krótko i na temat odpowiedział na pytanie, które zostało zadane w tytule artykułu, a brzmiało: "Skąd takie ceny?"

Z dupy - napisał Peja.

"W samo sedno", "Dokładnie, "Trafione w punkt" - czytamy komentarze internautów. Nawet sam Mata postanowił odpowiedzieć starszemu koledze.

Co cię boli - zapytał, cytując słowa z kultowego utworu Peji o tym samym tytule.

"Co cię boli, czy aż tak cię to boli, że Rychu Peja ma szansę dziś uczciwie zarobić?" - rapował Peja. Trzeba przyznać, że celna riposta. Co sądzicie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Mata da zarobić swoim fanom. Tego na rynku muzycznym jeszcze nie było

Young Leosia - pierwszy wywiad o polskim rapie, płycie i fundacji z Matą
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE