Mata

i

Autor: AKPA Mata wydał limitowaną linię ubrań

Mata da zarobić swoim fanom. Tego na rynku muzycznym jeszcze nie było

2023-03-25 12:30

Mata wypuścił limitowaną linię ubrań. Za produkty trzeba zapłacić niemałe pieniądze, jednak raper mówi, aby zakup merchu potraktować, jak inwestycję. Zapowiedział również, że szykuje coś na czym zarobią jego fani.

Premiera nowej płyty Michała Matczaka zbliża się wielkimi krokami. Album "<33" zostanie wydany w Dniu Matki - 26 maja 2023. Kiedy pojawiła się możliwość zamówienia preorderu, fani zaskoczyli się wysoką ceną. 133,33 zł za płytę to niemałe pieniądze, jednak raper zapowiedział, że będzie ona zawierała ciekawe dodatki. A w ofercie pojawił się właśnie nowy drop od artysty.

Mata wypuścił limitowaną kolekcję ubrań. To bluzy i koszulki unisex z oryginalnymi grafikami. Każdy wzór jest limitowany do 33 sztuk.

Każda bluza będzie własnoręcznie numerowana przez ekipę GOMBAO 33, na specjalnie przygotowanej do tego metce. Projekty powstawały głównie w mieszkaniu Maty i będą wyprodukowane w Polsce - czytamy na stronie.

Ceny zwalają z nóg. Za bluzę trzeba zapłacić 555 zł, a za koszulkę 222 zł. Mata powiedział, aby ze względu na fakt, iż jest to limitowana kolekcja, zakup potraktować jako inwestycję. Nadmienił również, że następna produkcja merchu będzie wyglądała nieco inaczej, a fani będą mogli na tym zarobić.

Ceny będą wysokie, bo nie jest to merch masowej jakości, tylko limitowane wydanie przygotowane przez nas osobiście. Polecam potraktować to jako inwestycję lub zaoszczędzić pieniądze na następny, bo wtedy na rzeczach będziemy umieszczać nasze zdjęcia przerobione przez was lub wasze zdjęcia przerobione przez nas. A cenę ustalimy razem, bo też będziecie mieć z tego procent - zapowiedział Mata.

Skusilibyście się na taką współpracę z Matą?

Young Leosia - pierwszy wywiad o polskim rapie, płycie i fundacji z Matą
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE