Paul Walker we wzruszającym filmiku z córką! Tego Meadow Walker nigdy dotąd nie pokazała!

2020-04-08 17:35 nk
Paul Walker z córką
Autor: www.instagram.com/meadowwalker

Paul Walker zginął w wypadku samochodowym w listopadzie 2013 roku. Jego córka, Meadow, ma obecnie 21 lat. Lata po śmierci taty zdecydowała się pokazać światu bardzo osobisty filmik z jego udziałem. To nagranie pokazuje, jak cudowna i silna więź łączyła Paula i jego córkę!

Paul Walker zginął w tragicznym wypadku samochodowym, do którego doszło  30 listopada 2013 w Santa Clarita podczas imprezy charytatywnej, zorganizowanej przez jego fundację. Porsche carrera GT prowadzone przez przyjaciela aktora, byłego kierowcę rajdowego Rogera Rodasa, zjechało z drogi i uderzyło w latarnię, a następnie w drzewo i stanęło w płomieniach. Obaj mężczyźni stracili życie na miejscu.

Paul Walker pozostawił 15-letnią wówczas córkę Meadow Rain.

Paul Walker w filmiku Meadow. Takiego znała go tylko ona

Meadow Walker, ponownie jak miliony innych Amerykanów, jest obecnie zmuszona siedzieć w domu w związku z obowiązkową kwarantanną domową. Ma więc sporo czasu na refleksje i wspomnienia.

21-latka postanowiła umilić fanom swojego taty trudny czas pandemii koronawirusa, który wszystkim mocno daje się we znaki.

Hotplota dla Super Raport: Gwiazdy podczas kwarantanny

Meadow Rain Walker opublikowała na Instagramie filmik, w którym widzimy, jak Paul Walker otwiera drzwi sypialni, a córka zaskakuje go. Z wymiany zdań wynika, że to niespodzianka z okazji urodzin aktora, a Meadow nie miała spędzać tego dnia z tatą. Ten łapie się za klatkę piersiową i śmiejąc się pada na łóżko. Następnie zaś przytula córkę.

Nigdy nie sądziłam, że się tym podzielę. Ale wydało mi się to słuszne. Bądźcie dobrzy. Kocham was. Bądźcie bezpieczni.

- napisała Meadow Rain Walker przy filmiku, który ukazuje, jak głęboka więź łączyła aktora z córką.

NAJNOWSZE