Robert Karaś

i

Autor: Artur Zawadzki/REPORTER / WBF

Partner Agnieszki Włodarczyk nie wystąpi w Fame MMA. Zastąpi go znany youtuber

2022-05-10 13:51

Robert Karaś doznał kontuzji, po której czeka go długa rehabilitacja. Triathlonista miał zmierzyć się w oktagonie z Adamem Josefem. Zobacz kto teraz będzie jego przeciwnikiem znanego youtubera w walkach, które odbędą się już 14 maja 2022. Dla organizatorów wybór był prosty.

Pod koniec kwietnia organizatorzy Fame MMA ogłosili udział Roberta Karasia podczas najbliższej gali. – „Mistrz i rekordzista świata w dwukrotnym, trzykrotnym i... pięciokrotnym Ironmanie!!! W swojej dyscyplinie osiągnął już wszystko. Pora na nowe wyzwania. Jak myślicie, z kim zawalczy Robert w swoim debiucie?!? Witamy w FAME Mistrzu!!!”. Zrządzenie losu zdecydowało jednak, że partner Agnieszki Włodarczyk tym razem jednak nie zadebiutuje na gali Fame MMA.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Fame MMA przesadziło? Sarius wściekły na federację

Co dolega Robertowi Karasiowi i kto zastąpi go w oktagonie?

Robert Karaś udostępnił na swoim Instagramie post, w którym informuje o kontuzji, która niestety uniemożliwia mu udział w walce – „Czekaja mnie 3 miesiące przerwy. Życie bywa przewrotne. Do następnego”. Udostępnił również zdjęcie rentgenowskie uszkodzonego odcinka kręgosłupa. Okazało się to złamanie wyrostka kolczystego.

Organizatorzy nie zastanawiali się zbyt długo nad zastępstwem kontuzjowanego 33-latka. Do pojedynku z Adamem Josefem w 14. edycji Fame MMA stanie Mateusz Janusz z kanału „Fit Lovers”, który prowadzi na YouTube wraz z Pamelą Stefanowicz. Starcie dwóch youtuberów będzie można obejrzeć już w sobotę 14 maja 2022. Mateusz miał już okazję stanąć w oktagonie. Miało to miejsce podczas Fame MMA 12, kiedy to zmierzył się z Kacprem Błońskim. Niestety przegrał pojedynek, ale może tym razem pójdzie mu lepiej. Będzie to jednak spore wyzwanie, ponieważ AJ jest wyższy o 15 centymetrów i 20 kilogramów cięższy. Jak obstawiacie?

Sonda
Czy będziesz oglądać Fame MMA 14?
Kulisy Fame MMA 13