Paris Jackson na imprezie w wielkich okularach. Ukrywa depresję? [ZDJĘCIA]

2019-03-21 15:07

Paris Jackson pokazała się publicznie po raz drugi od rzekomej próby samobójczej. Córka Michaela Jacksona wyglądała znacznie lepiej, niż na premierze filmu The Dirt. Czy to zasługa lepszego samopoczucia, czy wielkich okularów, które zasłaniały jej większą część twarzy? Oceńcie sami, oglądając nowe zdjęcia Paris Jackson i jej chłopaka, Gabriela Glenna!

Świat obiegły niedawno mocno niepokojące pogłoski, jakoby Paris Jackson próbowała popełnić samobójstwo. Córka Michaela Jacksona miała podciąć sobie żyły w nadgarstkach. Pisaliśmy o tym (wraz z komentarzem Paris Jackson) tutaj:

>> Paris Jackson próbowała popełnić samobójstwo? "Pie***ni kłamcy!"

Choć Paris Jackson sugeruje, że to tylko plotki, przyjaciele gwiazdy nie ukrywają, że ta nie jest w dobrej kondycji psychicznej i może cierpieć na depresję. Zdają się to potwierdzać zdjęcia Paris Jackson z premiery filmu The Dirt.

PARIS JACKSON PO PRÓBIE SAMOBÓJCZEJ
Paris Jackson na premierze The Dirt

Autor: Rex Features/East News; Invision/Invision/East News

Paris Jackson w złej formie pozuje na ściance po rzekomej próbie samobójczej.

Paris Jackson po raz kolejny została przyłapana przez fotoreporterów. Tym razem młoda celebrytka wybrała się wraz z chłopakiem, Gabrielem Glennem, na urodziny amerykańskiej celebrytki i żony milionera, Kathy Hilton. Uroczystość odbywała się w modnej restauracji Mr Chow.

Na urodzinach Kathy Hilton Paris Jackson wyglądała na znacznie bardziej wypoczętą, niż jeszcze kilka dni wcześniej. Jej twarz nie była tak opuchnięta, a usta układały się w coś na kształt nieśmiałego uśmiechu. Czy to jednak wystarczy, by stwierdzić, że córka Michaela Jacksona ma się lepiej? Nie bylibyśmy tak odważni w osądach...

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE