Pete Davidson chce pobić Kanye Westa? TAK zareagował na diss

2022-01-18 17:20 es

Choć wydawało się, że Kanye West znalazł nową miłość, to raper wciąż nie odpuszcza swojej ex żonie. Rapował o Kim Kardashian w nowej piosence Easy. Oberwał także Pete Davidson! Obecny chłopak celebrytki oczywiście już usłyszał niepochlebną linijkę na swój temat... Jak zareagował?

Po wielu miesiącach kryzysu Kim Kardashian i Kanye West zdecydowali się na rozwód. Celebrytka złożyła dokumenty blisko rok temu! Do tej pory jednak nie udało się oficjalnie zakończyć ich małżeństwa.

W międzyczasie w życiu gwiazdy KUWTK pojawił się Pete Davidson. Choć początkowo Kanye West desperacko zabiegał o powrót żony, w końcu sam również znalazł nową partnerkę. Choć Julia Fox zaczyna przypominać Kim Kardashian, najwyraźniej Ye wciąż nie jest zadowolony.

Raper w piosence Easy mówił o Kim Kardashian oraz stwierdził, że Bóg uratował go od wypadku, by mógł... skopać tyłek Pete Davidsona. Jak komik zareagował na te słowa?

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

Tak Pete Davidson zareagował na diss Kanye Westa

Atmosfera w trójkącie West-Kardashian-Davidson robi się coraz bardziej napięta. Padły oskarżenia Ye o utrudnianie przez Kim kontaktu z dziećmi... No i jeszcze ten diss!

Jak Pete Davidson zareagował na wers o skopaniu mu tyłka? Według informatorów Hollywood Life nie był zaskoczony.

Pete prawie oczekiwał, że Kanye nawiąże do niego prędzej czy później i zamiast go nienawidzić, absolutnie go kocha i uważa, że ​​jest zabawny.

Co więcej, Pete Davidson nie traktuje wersu jak atak, raczej... wyróżnienie.

On nie chce walczyć z Kanye, szanuje go, ponieważ nadal jest ojcem dzieci Kim, a to jest ważne i na zawsze. Pete nigdy nie stanie na drodze żadnej z tych rzeczy. Uważa, że ​​bycie w piosence Kanye jest prawie klepnięciem po plecach i szczerze mówiąc, jest czymś bardzo fajnym. Pete wie, że będzie żył wiecznie, teraz kiedy jest częścią piosenki Kanye.

Dodaje źródło Hollywood Life.

Dobra postawa?

Rodzina Kardashian Jenner na starych zdjęciach

Pytanie 1 z 6
Kto jest na tym zdjęciu?
Kto jest na tym zdjęciu?
NAJNOWSZE