Kim Kardashian pozuje w bikini. Ale to Pete Davidson jest gwiazdą zdjęcia

2022-01-18 15:50 es

Kim Kardashian i Pete Davidson nieustannie podnoszą temperaturę. Pośród dramy z Kanye Westem, który oskarża ex żonę o ograniczanie kontaktów z dziećmi, oni wciąż podkręcają popularność swojego związku. Choć na nowym zdjęciu Kim Kardashian pozuje w bikini, to Pete Davidson jest gwiazdą.

W ostatnim czasie romans Kim Kardashian i Pete Davidsona nabiera coraz większych rumieńców. Zakochani chętnie pokazują się razem, przytulając i trzymając za ręce. Tymczasem Kanye West wytoczył ciężkie działa... Raper twierdzi, że Kim utrudnia mu kontakty z dziećmi. Niedawno ochrona miała nie wpuścić go do domu, ponieważ w środku był Pete Davidson.

Zdaje się jednak, że Kim Kardashian nie bardzo przejmuje się tymi oskarżeniami. Spójrzcie tylko, co wrzuciła na Instagram!

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

Kim Kardashian pozuje w bikini, a fani wypatrują Pete'a

Fani tej pary chyba nie wytrzymają długo, bez oficjalnego potwierdzenia, że Kim Kardashian i Pete Davidson są razem. Oczywiście musi się to odbyć w warunkach godnych 2022 roku - na Instagramie!

Na razie jedyne co mamy to spekulacje obserwatorów Kim Kardashian. Nowe zdjęcia na jej profilu zapierają dech w piersiach. Celebrytka pozuje w maleńkim bikini na boskiej plaży. Nie wykluczone, że fotki zostały zrobione podczas wypadu na Bahamy.

A kto wtedy jej towarzyszył? Oczywiście Pete Davidson!

Na jednym ze zdjęć widać cień osoby, która zrobiła zdjęcie. Obserwatorzy są na tropie!

- Powiększam, żeby zobaczyć, czy to Pete 👀 👀

- Powiedz Pete'owi, żeby następnym razem nie rzucał cienia

- Ja wcale nie przybliżam cienia fotografa, żeby zobaczyć, czy to Pete…..

- Cień Pete'a❤️🔥🔥

Czytamy w komentarzach.

Czy oni nie mogliby w końcu się oficjalnie ujawnić?!

Rodzina Kardashian Jenner na starych zdjęciach

Pytanie 1 z 6
Kto jest na tym zdjęciu?
Kto jest na tym zdjęciu?
NAJNOWSZE