Suknia ślubna Paris Hilton w całej okazałości. Spójrzcie na te detale

2021-11-13 14:12 es

11 listopada Paris Hilton i Carter Reum zostali małżeństwem. Na ślub najsłynniejszej celebrytki czekał cały świat. Gwiazda nie zamierza ukrywać przed fanami relacji z tego wyjątkowego dnia. Na Instagram gwiazdy trafiło zdjęcie jej sukni ślubnej w całej okazałości. Jak wyglądała Paris Hilton w tym szczególnym dniu?

Ślub Paris Hilton to najważniejsze wydarzenie towarzyskie tego sezonu. Gwiazda przez lata miała pecha w życiu osobistym. Trzykrotnie zrywała zaręczyny. Nareszcie jednak w jej życiu pojawił się Carter Reum.

Celebrytka w licznych wywiadach mówiła, że nigdy wcześniej nie była tak zakochana. Potwierdziła te słowa 11 listopada, mówiąc ukochanemu "tak" przed tłumem gości.

ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2

Ślub Paris Hilton: sukienka, goście, atrakcje

Paris Hilton zdecydowanie nie należy do gwiazd, które będą ukrywać swój ślub przed światem. Celebrytka zatroszczyła się, żeby wszyscy się o nim rozpisywali.

Wielkie wrażenie robi już lista gości. Pojawiła się najlepsza przyjaciółka Paris Hilton sprzed lat - Nicole Richie. Przybyła również jej dawna asystentka, a dziś wielka gwiazda - Kim Kardashian. Imprezę uświetnił występ Demi Lovato. Wykonanie interpretacji klasycznej piosenki miłosnej I Will Always Love You wywołało wśród gości wielkie emocje.

Poruszanie wzbudzi także tort weselny. Wysoki na siedem pięter i ozdobiony złotem!

Jednak najważniejszą kwestią jest oczywiście suknia ślubna Paris Hilton. Gwiazda wystąpiła oczywiście w kilku kreacjach. Oscar de la Renta spisał się na medal. Wybór celebrytki nie jest oczywisty, ponieważ główna suknia była bardzo zabudowana. Długie rękawy i golf zostały pokryte misternymi koronkami.

Po oficjalnej części Paris Hilton wskoczyła w krótką sukienkę. Efektowne zdobienia okrywały jej ramiona, a kunsztowne marszczenia podkreślały figurę.

Jak Wam się podoba suknia ślubna Paris Hilton?

NAJNOWSZE