Demi Lovato i Paris Hilton razem na zakupach. Podjechały oryginalnym autem!

2021-10-16 17:30 AM

Demi Lovato i Paris Hilton znają się od lat, a od kilku się przyjaźnią. Paparazzi wielokrotnie przyłapywali ich razem na spotkaniach. Teraz postanowiły wybrać się na zakupy. Świadkowie zwracali uwagę nie tylko na same gwiazdy, ale także na auto, jakim podjechały.

Demi Lovato często gości ostatnio w tabloidach, gdzie media chętnie skupiają się na jej życiu prywatnym. Jakiś czas temu przyznała, że jest osobą niebinarną i to ten temat zafascynował opinię publiczną.

Choć Demi Lovato nigdy nie wzbudzała takich kontrowersji, jak Paris Hilton, to mimo tego, panie świetnie się dogadują. Jak zapewniają kolorowe gazety, znają się od dłuższego czasu, a od kilku lat nawet przyjaźnią.

Nie tylko imprezują w swoim towarzystwie, ale także razem wybierają się na zakupy. Świadkowie tego zdarzenia zwrócili uwagę nie tylko na samą Demi i Paris, ale także na samochód, jakim przyjechały. Za kierownicą oryginalnego auta Paris Hilton.

Holograficzne BMW skutecznie przyciągnęło uwagę przechodniów i mediów. Oczywiście, celebrytka nie zapomniała ubrać się tak, by pasować pod kolor auta. Zielonowa neonowa sukienka i okulary przeciwsłoneczne w tym samym kolorze przyćmiły skromnie w porównaniu do koleżanki ubraną Demi.

A jeśli ciekawi Was, co Demi i Paris kupowały na zakupach, to jeśli wierzyć zagranicznym tabloidom, szukały... halloweenowych strojów. Czyżby szykowały wspólną imprezę?

Daria jako Dua Lipa w ESKA Live! IDGAF w nowej wersji

Zobacz też: 

NAJNOWSZE