Paris Hilton nigdy nie korzystała z botoksu ani wypełniaczy. Wierzycie?

2021-07-27 22:03 es
Paris Hilton
Autor: Jen Lowery / SplashNews.com/East News

Paris Hilton funkcjonuje w show-biznesie praktycznie od zawsze. Jako zawodowa dziedziczka od zawsze była otoczona paparazzimi. Jednak od lat na zdjęciach wygląda niemal tak samo. Jakim cudem twarz Paris Hilton się nie zmienia? Gwiazda w najnowszym wywiadzie zapewnia, że nigdy nie korzystała z botoksu ani wypełniaczy. Wierzycie jej?

Paris Hilton w młodości była rasową celebrytką. Jako dziedziczka hotelarskiej fortuny szturmem zdobywała światowe salony. Jej niemal etatowym zajęciem były zakupy i imprezy. Ileż to razy paparazzi przyłapali ją, gdy przesadziła z drinkami! Jednak z biegiem lat gwiazda się uspokoiła i skupiła na karierze. Inwestowała w kolejne biznesy i próbowała swoich sił w wielu branżach.

Nieustannie była związana z modą i branżą beauty. Właśnie tego tematu dotknęła w ostatnim wywiadzie.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Paris Hilton nigdy nie korzystała z botoksu ani wypełniaczy

To odważne stwierdzenie, na które nie może sobie pozwolić zbyt wiele gwiazd. Paris Hilton skończyła niedawno 40 lat, a jej twarz od dawna pozostaje gładka i jędrna. Czego to zasługa?

Podczas wywiadu dla Stella magazine Paris Hilton podkreśliła, że nigdy nie wstrzykiwała sobie botoksu, ani innych wypełniaczy.

- Większość moich przyjaciół robi to [botoks lub wypełniacze] od lat, odkąd mieli 20 lat, ale jestem bardzo szczęśliwa, że ​​nigdy nic takiego nie zrobiłam.

Patrząc na Instagram Paris Hilton trudno w to uwierzyć. Z drugiej strony... po co komu botoks i wypełniacze, skoro w każdym telefonie są filtry?

NAJNOWSZE