Paris Hilton o relacjach z Lindsay Lohan. Będzie wielkie pojednanie?

2022-01-28 11:26 AM

Paris Hilton zabrała głos na temat Lindsay Lohan, czyli swojej dawnej przyjaciółki. Czy dojdzie do wielkiego pojednania, tak jak było to w przypadku Kim Kardashian?

Paris Hilton niegdyś wiodła bardzo imprezowe życie. Nie bez powodu zyskała miano jednej z największych skandalistek Hollywood.

Podczas szalonych nocy towarzyszyły jej m.in. Lindsay Lohan, Nicole Richie czy Kim Kardashian. Po wielu przebojach, licznych romansach, problemach z prawem i więzieniu Paris po latach w końcu się uspokoiła i z królowej kiczu stała się prawdziwą kobietą z klasą.

Wyszła za mąż i rozlicza się z przeszłością, a raczej wraca do starych przyjaźni. Paris nie w głowie oczernianie dawnych przyjaciółek. Z Kim Kardashian jakiś czas temu po latach milczenia odnowiła kontakt, czy teraz to samo spotka Linday Lohan?

Wiele na to wskazuje, bo dziedziczka hotelowej fortuny w ciepłych słowach wypowiedziała się na temat aktorki.

W rozmowie z Andy Cohenem, Lindsay Lohan wyznała, że między nią a Lindsay „nie ma złych wibracji”.

Po prostu czuję, że teraz jesteśmy dorośli. Właśnie wyszłam za mąż. Ona się zaręczyła. Nie jesteśmy w liceum. Myślę, ze to było po prostu bardzo niedojrzałe, a teraz wszystko jest w porządku. Widziałam, że się zaręczyła, to było podczas mojej podróży poślubnej. I powiedziałam tylko: Gratulacje.

– wspominała Paris.

- I to przełamało lody... - wtrącił Cohen.

- To było to. Żadnych złych wibracji. - odpowiedziała Paris.

WOŚP - ESKA licytacja G20
NAJNOWSZE