Paris Hilton pokazała fotki z miesiąca miodowego. „Zabrałeś mnie do raju”

2021-11-25 11:28 AM

Paris Hilton 11 listopada tego roku wyszła za mąż za Cartera Reuma. Do ślubu przygotowała się bardzo skrupulatnie. Było mnóstwo gwiazd i również sporo kreacji.

Paris Hilton na ślubnym kobiercu stanęła niespodziewanie i długo plan całej ceremonii trzymała w tajemnicy. Po całym wydarzeniu opublikowała kilka fotek na Insta, czym oczywiście przykuła uwagę i zachwyciła internautów.

Teraz celebrytka razem z ukochanym spędza miesiąc miodowy na Malediwach. Na Instagramie pojawiło się kilka zdjęć. Przy okazji rzuciła parę czułych słówek w kierunku Cartera.

Miałam ciekawe życie, ale oglądanie świata z tobą jako twoją żoną to moja ulubiona przygoda!👫🌴🌊✨ Dziękuję, że zabrałeś mnie do raju! #Miesiąc miodowy 💕 #Just Married 👰🏼‍♀️

>> Carter Reum ma 9-letnie dziecko. Mąż Paris Hilton z córką widział się tylko raz!

Najsłynniejsi faceci Paris Hilton

Ślub Paris Hilton zachwycił wiele osób. Tak szczerze to mało kto spodziewał się, że jedna z największych skandalistek Hollywood kiedykolwiek stanie na ślubnym kobiercu. Nawet gdy od kilku lat Paris przyznawała, że marzy o założeniu rodziny, niewielu wróżyło jej przyszłość na tym polu.

Media od wielu lat interesują się życiem celebrytki. Wiele portali zwraca uwagę na bogatą liczbę jej chłopaków. Podobno miała ich około 50!

Najsłynniejsi z nich to Rick Salomon, ten sam, z którym Paris nagrała seks taśmę, Jared Leto, Leonardo DiCaprio, Cristiano Ronaldo, Chris Zylka, Afrojack, 50 Cent, Brody Jenner, Kid Rock, Travis Barker, Colin Farrell.

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY
NAJNOWSZE