Carter Reum ma 9-letnie dziecko. Mąż Paris Hilton z córką widział się tylko raz!

2021-11-17 14:07 AM

W życiu Paris Hilton zdarzył się historyczny moment! Jedna z największych skandalistek Hollywood wyszła za mąż. Jej ukochany to Carter Reum i choć świat poznał męża celebrytki, to właśnie dowiedzieliśmy się zaskakującej informacji na jego temat.

Paris Hilton w czwartek 11 listopada poślubiła swojego narzeczonego Cartera Reuma. I choć w jej wcześniejsze zapewniania, że Reum to miłość życia mało kto wierzył, to dziedziczka hotelowej fortuny spełniła swoje marzenia i stanęła na ślubnym kobiercu.

Gdy tylko Paris zaczęła spotykać się ze swoim już mężem, media natychmiast prześwietlili amerykańskiego przedsiębiorcę. Ale czy na pewno dowiedzieli się o nim wszystkiego? No niekoniecznie.

Mąż Paris Hilton ma 9-letnią córkę

Zagraniczne media zaczęły rozpisywać się nad przeszłością ukochanego Hilton. Okazuje się, że Reum ma 9-letnią córkę.

Oczywiście nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jak twierdzą portale, nie utrzymuje z dzieckiem kontaktu!

Mama dziewczynki to osobowość telewizyjna Laura Bellizzi. Pochodzi z Chicago, ale z córką mieszka w Kalifornii.

Ludzie, dla których ta historia ma znaczenie, wiedzieli o niej od 10 lat. Carter wspiera to dziecko. Chociaż nie ma z nią tradycyjnej relacji ojciec-córka. Wspierał ją od urodzenia i nadal będzie to robił.

– zapewnił rzecznik Cartera.

Jak to zwykle w takich sprawach bywa, pojawiają się sprzeczne informacje. Media podają, że Reum miał córkę widzieć tylko raz w życiu. Podobno 9-latka o ślubie dowiedziała się z instagramowej relacji!

Widziała też artykuły o Paris i swoim tacie, mówiące o założeniu rodziny. Poczuła ogromne odrzucenie i poczuła się pominięta. Ona chce mieć z nim relację. 

– podało źródło.

EskaROCK Live! - Organek - Cały ten fejm
NAJNOWSZE