Paris Hilton i Carter Reum zdradzają, czego w sobie nie lubią. Jest uroczo!

2021-02-23 19:02 es
Paris Hilton i Carter Reum
Autor: MACE, CLTN/Backgrid/East News

Kilka dni temu Paris Hilton się zaręczyła. Carter Reum zainwestował w ogromny pierścionek i ukląkł przed ukochaną. Teraz para udziela pierwszego wywiadu jako narzeczeństwo. A w nim zdradzają, czego nie lubią w sobie nawzajem. Odpowiedzi są mega urocze!

Paris Hilton i Carter Reum są narzeczeństwem od kilku dni. Przy okazji 40. urodzin celebrytki jej ukochany zdecydował się na wyjątkowy prezent. Podarował celebrytce gigantyczny pierścionek. I to nie byle jaki, bo zaręczynowy! Paris Hilton powiedziała "tak" i teraz para udziela pierwszego wywiadu jako narzeczeństwo.

Paris Hilton i Carter Reum o tym, czego w sobie nie lubią

Minęło zaledwie kilka dni, odkąd Paris Hilton i Carter Reum się zaręczyli. Niewidząc świata poza sobą, udzielili wspólnego wywiadu. W podcaście This is Paris rozmawiał z nimi Hunter March. Zapytał, czy są już jakieś rzeczy, których zakochani u siebie nie lubią.

Dowiedzieliśmy się, że... Paris Hilton jest bałaganiarą!

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Jej kreatywność bierze z muzyki, sztuki i tych wszystkich rzeczy. A jeśli chodzi o utrzymanie domu w czystości... Tu też ujawnia się jej kreatywność. Często wspomina:„ Och, TO jest w sypialni, pod tym, pod tamtym i za tym. Każdy dzień jest jak poszukiwanie skarbów.

Zdradził Carter Reum.

Paris Hilton przyznała, że faktycznie nie jest "najlepiej zorganizowaną osobą na świecie" i obiecała się poprawić. Odpowiedź jej narzeczonego zasługuje na 5+!

Nie sądzę, żebyśmy to zmienili. Myślę, że będziemy musieli to zaakceptować. Jeśli to jedyny powód, dla którego nie jesteś doskonała, cóż, mogło być o wiele gorzej.

Natomiast Paris Hilton ujawniła, że jej narzeczony bardzo dużo pracuje.

Ten człowiek pracuje ciężej, niż ktokolwiek, kogo spotkałam w życiu. Myślałam, że ja ciężko pracowałam. Tymczasem on przebija mnie i wszystkich.

Paris Hilton i Carter Reum stworzą dobrane małżeństwo?

NAJNOWSZE