Paris Hilton i Carter Reum

i

Autor: MACE, CLTN/Backgrid/East News

Paris Hilton się zaręczyła! Carter Reum oświadczył się OGROMNYM pierścionkiem z brylantem

2021-02-17 18:30

Paris Hilton świętuje dziś 40. urodziny. To nie jedyny powód do radości... Carter Reum oświadczył się Paris Hilton! Gwiazda powiedziała tak! Jej przyszły mąż na zaręczyny musiał wydać fortunę. Podarował celebrytce gigantyczny pierścionek z brylantem.

W ostatnich latach Paris Hilton nieco odsunęła się od show-biznesu. Gwiazda skupiła się na działalności charytatywnej i byciu DJ-ką. Jednak niedawno wróciła do mediów za sprawą filmu dokumentalnego. W This is Paris opowiedziała o koszmarze, jaki przeżyła w szkole z internatem.

Ostatnie doniesienia o Paris Hilton dotyczyły właśnie jej walki o zamknięcie szkoły, w której dochodziło do przemocy.

Na szczęście teraz możemy pisać o znacznie weselszych wydarzeniach... Paris Hilton się zaręczyła!

Zarobiły milion dolarów przed dwudziestką [Selena Gomez, Taylor Swift, Miley Cyrus] | ESKA XD - Hotplota #16

Paris Hilton się zaręczyła

17 lutego Paris Hilton świętuje 40. urodziny. Jej chłopak Carter Reum zadbał, żeby zapamiętała ten dzień na długo. Właśnie dziś zdecydował się zadać jej to najważniejsze pytanie!

O tym, że Paris Hilton się zaręczyła, dowiadujemy się z jej Instagrama.

Ile lat mają te gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Eva Mendes?

Moja miłość i ja jesteśmy razem od pierwszej randki, a na moje urodziny zorganizował specjalną wycieczkę do tropikalnego raju. ?️ Kiedy szliśmy wzdłuż plaży na kolację, Carter zaprowadził nas do altany ozdobionej kwiatami i opadł na jedno kolano. ? Powiedziałem tak, tak na zawsze ❤️ Nie ma nikogo, z kim wolałabym spędzić wieczność. ✨

Czytamy na profilu gwiazdy.

Paris Hilton zamieściła wideo, na którym widać oświadczyny. Carter Reum musiał wydać na pierścionek fortunę. Widzicie, jaki jest ogromny! Ze szmaragdowym szlifem autorstwa Jeana Dousseta, prawnuka sławnego Louisa Cartiera.

Dodajmy, że to czwarty raz, gdy Paris Hilton się zaręczyła. Wcześniej oświadczyli się jej: model Jason Shaw, grecki celebryta Paris Latsis i aktor Chris Zylka.