Pamiętasz największe wpadki gwiazd? Kto dostał kwiaty od zmarłego, a kto spadł ze sceny? [QUIZ]

2020-06-28 17:02 es
Tajemnicze gwiazdy Hotplota.pl
Autor: hotplota.pl Tajemnicze gwiazdy Hotplota.pl

Wpadki gwiazd, to temat, który zawsze rozpala fanów show-biznesu. Gdy sławna osoba zaliczy wtopę, wszyscy mówią wyłącznie o tym przez kilka dni, a później... zapominają. Sprawdzamy Waszą pamięć!

Gwiazdy robią, co mogą, by ich fani mieli wrażenie, że są ludźmi idealnymi. Na instagramach obserwujemy perfekcyjne ciała, jedzące perfekcyjne posiłki w perfekcyjnych domach i tak dalej... Jednak cała zabawa dzieje się w realnym życiu.

To właśnie podczas spotkań na żywo na jaw wychodzi cała prawda o celebrytach. W wywiadach lub na koncertach mogą zdobyć serca fanów, lub zaliczyć spektakularne wtopy. Nas oczywiście dużo bardziej interesują te drugie...;)

Na Hotplota.pl zebraliśmy dla Was najbardziej spektakularne wpadki gwiazd. Jeśli myślisz, że masz na koncie jakieś wstydliwe sytuacje, zaraz wyprowadzimy Cię z błędu!

Trzeba tez pamiętać, że wtopy "zwykłych" ludzi widzi najwyżej kilkadziesiąt osób. Gwiazdy mają dużo gorzej... Wpadki celebrytów mogą oglądać miliony ludzi na całym świecie! Ile tych wpadek jeszcze pamiętacie? Sprawdźmy!

NAJNOWSZE