metamorfoza

Pamiętacie Klaudię z "Top Model"? Po wygranej postawiła na naturalność! Jej przemiana zachwyca

2024-04-29 13:46

Klaudia Nieścior to zwyciężczyni 11. edycji "Top Model". Na swoim Instagramie chętnie pokazuje życie prywatne i zawodowe. Wszystko wskazuje na to, że po wygranej w programie nie zwolniła tempa i godnie reprezentuje stanowisko "supermodelki". Całkiem niedawno pochwaliła się metamorfozą. Po "starej" Klaudii nie ma już śladu! Modelka postawiła na naturalny wygląd z odrobiną ekstrawagancji, w koloryzacji włosów. Jak teraz wygląda?

Klaudia Nieścior podbiła modową i wybiegową scenę w Polsce. Klaudia zmiażdżyła konkurencję i została laureatką 11. edycji "Top Model". Widzów i uczestników przyciągnął do niej nie tylko wygląd, ale i charakter. Ta niezwykle charyzmatyczna i pogodna dziewczyna przeszła niebywałą metamorfozę! Oto jak wygląda teraz.

Uczestniczka "Top Model" zdradza kulisy powstawania programu. Wiele rzeczy zaskakuje

Klaudia z "Top Model" postawiła na naturalność

Wielu internautów zarzucało Klaudii, że tak naprawdę nie reprezentuje swojego prawdziwego piękna. Cała afera wybuchła o to, że zwyciężczyni "Top Model 11" miała powiększone usta. No właśnie! Miała! Klaudia postawiła na spektakularną metamorfozę. Rozpuściła kwas hialuronowy w ustach i zmieniła kolor włosów. Modelka postawiła na naturalność. "Usta się zagoiły, teraz czas o nie zadbać... Zrobiliśmy rewitalizację: nawilżenie, ujędrnianie, podkreślenie. Nawet nie wiecie, jak się cieszę" - napisała na Instagramie. Nutką szaleństwa i charyzmy, którą niepodważalnie Klaudia posiada, jest modna aktualnie koloryzacja włosów. Wśród burzy jej brązowych fal, wyłaniają się dwa kosmyki w kolorze blond, które podkreślają jej urodę i swobodnie obadają z przodu twarzy. Trzeba przyznać, że ta metamorfoza robi wrażenie!

Zwyciężczyni "Top Model" w hicie Michała Szczygła. Czy to początek muzycznej kariery?

Zwycięzcy Top Model