Oscary 2020 - najlepsza aktorka to... Przewidywania i prognozy. Dla kogo Oscar? [SONDA]

2020-01-22 12:27 mw
Oscary 2020 - Najlepsza Aktorka
Autor: East News

Kto zdobędzie Oscara 2020 dla Najlepszej Aktorki? Wielka oscarowa gala coraz bliżej i spekulacjom nie ma końca! Giełda typów i prognoz rozkręca się na dobre - ilu znawców, tyle opinii! Która aktorka otrzyma najważniejszą nagrodę filmową świata? Macie już swój typ na zwyciężczynię wyścigu po Oscary? Typujcie z nami, kto zdobędzie statuetkę w kategorii Najlepsza Aktorka!

Rozdanie Oscarów 2020 coraz bliżej! Już 9 lutego podczas uroczystej gali dowiemy się, kto otrzymał najważniejsze nagrody filmowe świata. Jedna z najważniejszych kategorii, w której rozdane będą Oscary 2020 to oczywiście Najlepsza Aktorka.

W tym roku ten tytuł walczy 5 aktorek. Która z nich dostanie Oscara za najlepszą pierwszoplanową rolę żeńską i zabierze ze sobą wymarzoną statuetkę?

OSCARY 2020 - NAJLEPSZA AKTORKA TO...

Do 92. gali rozdania Oscarów coraz bliżej i z każdym dniem przybliżającym nas do najważniejszego wydarzenia w świecie kina rośnie oskarowa gorączka. Oczywiście fanów kina najmocniej kręcą te najważniejsze z kategorii, czyli Najlepszy Film, Najlepszy Aktor oraz Najlepsza Aktorka.

O statuetkę za najlepszą rolę żeńską walczą w tym roku:

  • Cynthia Erivo - film "Harriet"
  • Scarlett Johansson - film "Historia małżeńska"
  • Saoirse Ronan - film "Małe kobietki"
  • Charlize Theron - film "Gorący temat"
  • Renée Zellweger - film "Judy"

Zanim przejrzymy spekulacje i prognozy ekspertów, chcielibyśmy poznać Wasze zdanie. Która z nominowanych aktorek powinna według Was otrzymać Oscara 2020 za najlepszą rolę żeńską?

Typujcie Waszą zwyciężczynię gali Oscary 2020. Najlepsza aktorka to Waszym zdaniem...

OSCARY 2020 - NAJLEPSZA AKTORKA: KTO MA NAJWIĘKSZE SZANSE?

Kto ma największą szansę na Oscara? Jak zawsze, ilu krytyków i specjalistów - tyle opinii :) Zdania znawców kina są podzielone i trudno na podstawie prognoz w internecie już dziś wytypować zwyciężczynię. Nic dziwnego - konkurencja jest bardzo mocna.

>> Oscary 2020 z wegańskim menu? Pre-party będzie bez mięsa!

Na około 3 tygodnie przed galą rozdania Oscarów na czoło listy wysuwają się dwie aktorki: Scarlett Johansson i Renée Zellweger. Wydaje się, że to właśnie im specjaliści dają obecnie największe szanse na Oscara.

Czy potwierdzą się te prognozy? Oscary 2020 rozdane zostaną w nocy z niedzieli 9 na poniedziałek 10 lutego 2020.

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE