Oscary 2020 z wegańskim menu? Pre-party będzie bez mięsa!

2020-01-22 15:32 kp
Oscary 2018 - jadalne statuetki
Autor: Los Angeles Times / Polaris/East News

Czyżby Oscary 2020 szły w ślady Złotych Globów? Organizatorzy tej pierwszej imprezy zachwycili w tym roku świat, podając na gali wyłącznie wegańskie potrawy. Wiele wskazuje na to, że w ten ekologiczny trend może wpisać się też ceremonia rozdania Oscarów 2020. Na początek - wegańskie menu na pre-party!

Gorączka związana z Oscarami 2020 zaczyna ogarniać fanów kina. Najważniejsze filmowe nagrody świata zostaną rozdane już 10 lutego, a organizatorzy ceremonii jak zawsze dbają o to, by z każdym dniem napięcie rosło. Jak co roku, ogromne emocje wśród fanów wzbudza oscarowe menu. Gwiazdy zaproszone na oscarową kolację za każdym razem mogą raczyć się najbardziej wyszukanymi i starannie przyrządzanymi przez najlepszych kucharzy daniami - zapewne nie inaczej będzie podczas Oscarów 2020. Coś istotnego może się jednak zmienić...

Organizatorzy Złotych Globów 2020 zaskoczyli ostatnio wegańskim menu na ceremonii. To pierwsza tak znana impreza, na której zaserwowano gościom wyłącznie wegańskie dania, co ucieszyło wiele gwiazd, od dawna apelujących o ograniczanie spożycia mięsa. Decyzja organizatorów spotkała się z dużym uznaniem i wiele wskazuje na to, że teraz mogą mieć oni godnych naśladowców.

Wegańskie Oscary 2020?

Choć menu Oscarów 2020 poznamy zapewne dopiero na kilka dni przed ceremonią, już teraz wiadomo, co pojawi się na stołach podczas pre-party. Impreza odbędzie się 7 lutego w siedzibie agencji talentów William Morris Endeavor Entertainment, reprezentującej m.in. Joaquina Phoenixa. Goście zaproszeni na pre-party będą raczyli się wyłącznie wegańskimi potrawami. Menu przygotuje znana restauracja Nic’s on Beverly prowadzona przez Nica Adlera, który odpowiada też za kuchnię Coachelli.

>> Oscary 2020 - najlepszy aktor: Prognozy i przewidywania. Kto wygra Oscara? [SONDA]

Jak zdradził rzecznik restauracji, na pre-party Oscarów 2020 na stole pojawią się wegańskie burgery, falafel i sałatki. Już teraz w mediach pojawiają się informacje, według których na Oscarach 2020 również nie pojawią się dania mięsne.

NAJNOWSZE