Oscary 2020 - najlepszy aktor: Prognozy i przewidywania. Kto wygra Oscara? [SONDA]

2020-01-20 11:09 mw
Oscary 2020 - Najlepszy Aktor
Autor: East News

Dla kogo Oscara 2020 dla Najlepszego Aktora? Do wielkiej oskarowej gali zostały już tylko 3 tygodnie, a to oznacza, że giełda typów i prognoz rozkręca się na dobre. Kto otrzyma najważniejszą nagrodę filmową świata? Spekulacje i przewidywania nie mają końca, a zdania krytyków są mocno podzielone. A może Wy macie już swojego pewniaka do Oscara? Wytypujcie zwycięzcę, zanim zrobi to Akademia Filmowa!

Już 9 lutego podczas uroczystej gali dowiemy się, kto otrzymał Oscary 2020. Najlepszy Aktor to jedna z najważniejszych oskarowych kategorii. W tym roku tytuł walczy 5 panów. Kto z nich dostanie Oscara za najlepszą pierwszoplanową rolę męską i opuści Dolby Theatre z wymarzoną statuetką w dłoni?

OSCARY 2020 - DLA KOGO STATUETKA?

Do 92. gali rozdania Oscarów coraz bliżej i z każdym dniem przybliżającym nas do najważniejszego wydarzenia w świecie kina rośnie przedoskarowa gorączka. Oczywiście fanów kina najmocniej kręcą te najważniejsze z kategorii, czyli Najlepszy Film, Najlepsza Aktorka i Najlepszy Aktor.

O statuetkę w pierwszej z tych kategorii walczą w tym roku:

  • Antonio Banderas - film "Ból i blask"
  • Leonardo DiCaprio - film "Pewnego razu... w Hollywood"
  • Adam Driver - film "Historia małżeńska"
  • Joaquin Phoenix - film "Joker"
  • Jonathan Pryce - film "Dwóch papieży"

Zanim przyjrzymy się spekulacjom i typom znawców kina, chcemy zapytać Was - widzów, który z nominowanych aktorów powinien otrzymać Oscara 2020 za najlepszą rolę męską.

Typujcie Waszego zwycięzcę gali Oscary 2020. Najlepszy aktor to Waszym zdaniem...

OSCARY 2020 - NAJLEPSZY AKTOR: KTO MA NAJWIĘKSZE SZANSE?

A jak typują krytycy i specjaliści od zakładów?

Tu tradycyjnie zdania są podzielone. Nic dziwnego - konkurencja jest bardzo silna! Wydaje się jednak, że na czoło list z oskarowymi prognozami i spekulacjami wysuwa się dwójka panów: Leonardo DiCaprio, który walczy o Oscara za film "Pewnego razu... w Hollywood" oraz Jonathan Pryce, aktor filmu "Dwóch papieży". Różnice w szansach, jakie dają całej piątce aktorów specjaliści, nie są jednak zbyt duże, a więc równie dobrze Oscara może dostać każdy z wymienionych panów.

O tym, kto ostatecznie opuści Dolby Theatre z wymarzonym Oscarem w dłoni, przekonamy się w nocy z niedzieli 9 na poniedziałek 10 lutego 2020.

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE