Orlando Bloom wytatuował sobie imię syna alfabetem Morse'a. Z BŁĘDEM!

2020-02-14 9:32 kp
Nowy tatuaż Orlando Blooma
Autor: Cover Images/East News; Instagram/ Orlando Bloom

Niezła wtopa! Orlando Bloom wpadł na uroczy pomysł poświęcenia swojego najnowszego tatuażu synowi, 9-letniemu Flynnowi. By jednak nie powtarzać popularnych tatuaży ze zwyczajną datą urodzenia, aktor wytatuował ją obok imienia chłopca napisanego alfabetem Morse'a. I wszystko byłoby pięknie, gdyby nie fakt, że w słowo wdarł się błąd!

Orlando Bloom w szale przygotowań do ślubu z Katy Perry nie zapomina o innej, najważniejszej osobie w jego życiu - synu Flynnie. Matką 9-letniego chłopca jest modelka Miranda Kerr, z którą aktor był w związku małżeńskim od 2010 do 2013 roku. Flynn przyszedł na świat w styczniu 2011 roku.

Mimo, że dziś Orlando Bloom i Miranda Kerr prowadzą osobne życie, gwiazdor Piratów z Karaibów ma dobry kontakt z synem i regularnie się z nim widuje. Z chłopcem zdążyła też zaprzyjaźnić się Katy Perry, która często towarzyszy Orlando i Flynnowi w ich spotkaniach - chociażby na początku tego roku cała trójka spędziła razem czas na nartach w Aspen.

Nowy tatuaż Orlando Blooma

Teraz Orlando Bloom odwiedził salon tatuażu, by zrobić sobie tatuaż poświęcony synowi. Aktor wytatuował na przedramieniu imię Flynn napisana alfabetem Morse'a, a powyżej datę i godzinę jego przyjścia na świat w 2011 roku. Nowym tatuażem natychmiast pochwalił się oczywiście na Instagramie i wtedy... okazało się, że tatuaż jest zrobiony z błędem.

Internauci wytknęli Orlando Bloomowi, że w zapisie imienia jego syna brakuje jednej kropki. Winę wziął na siebie artysta, który wykonał tatuaż.

Tak, brakuje kropki, naprawimy to

- napisał na Instagramie tatuażysta działający na profilu @balazsbercsenyi.

Taki klient i taka wtopa! Zobaczcie zdjęcia:

Wyświetl ten post na Instagramie.
new #tattoo can you guess who? Post udostępniony przez Orlando Bloom (@orlandobloom)
Wyświetl ten post na Instagramie.
former Legolas and the hungarian tattooed Frodo 😩😅 Post udostępniony przez BB (@balazsbercsenyi)
NAJNOWSZE