Seksowna Miley Cyrus czy elegancka Katy Perry? Która wypadła lepiej? [ZDJĘCIA]

2020-02-13 10:30 kp

W odwiedzeniu najlepszych miejscówek, występach w najróżniejszych programach czy odwiedzaniu ciekawych eventów nie ma dla gwiazd nic nadzwyczajnego - dzień jak co dzień. A że przy okazji wyglądają tak, jakby miały na sobie milion dolarów (a czemu nie) to już czysty przypadek. Miley Cyrus i Katy Perry wiedzą, jak zwrócić na siebie uwagę!

Wolicie seksowne i zadziorne looki czy elegancką klasykę? Miley Cyrus i Katy Perry wzięły ostatnio na warsztat stylizacje w ciepłych, czerwono-łososiowych odcieniach i trudno wybrać, która z nich wypadła lepiej!

Nie pozostaje nic innego, jak pozostawić Wam decyzję, która stylizacja podoba Wam się bardziej.

Katy Perry vs Miley Cyrus

Katy Perry została ostatnio przyłapana w Hollywood, jak ubrana w oryginalny, łososiowy garnitur wchodzi do studia, gdzie kręcone jest show Jimmy'ego Kimmela. Wokalistka od początku kariery lubowała się w stylu retro i dziś nadal lubi zaszaleć ze stylizacją - to wdzianko wygląda jak wyciągnięte z lat 80.!

A Miley Cyrus? Tu mamy znacznie bardziej zadziorny charakterek! W skórzanych, czerwonych spodniach z seksownymi wiązaniami wokalistkę widziano w drodze na pokaz Marca Jacobsa - ten, na którym Miley Cyrus wystąpiła na wybiegu.

Która stylizacja bardziej Wam się podoba? Dajcie znać w sondzie!

NAJNOWSZE