Anna Kurnikowa i Enrique Iglesias pokazali PIERWSZE ZDJĘCIA dziecka! Ujawnili płeć?

2020-02-13 21:16 nk
Anna Kurnikowa i Enrique Iglesias z dzieckiem
Autor: www.instagram.com/annakournikova

Anna Kournikova i Enrique Iglesias dość długo trzymali w tajemnicy narodziny swojego trzeciego dziecka. W końcu wygadał się brat piosenkarza, Julio Iglesias Jr. Teraz, kiedy świat wie o narodzinach maleństwa, para postanowiła podzielić się z fanami pierwszymi zdjęciami dziecka z samej porodówki! Przy okazji poznaliśmy płeć noworodka!

Pod koniec stycznia 2020 paparazzi przyłapali Annę Kurnikową na jachcie w Miami ze sporym ciążowym brzuchem. Stało się jasne, że tenisistka od kilku ładnych miesięcy musiała ukrywać ciążę. Jak długo? Trudno było stwierdzić. Teraz jest jasne, że tamtego dnia gwiazda była na ostatnich nogach!

Anna Kurnikowa i Enrique Iglesias chwalą się dzieckiem

Kilka dni temu brat Enrique Iglesiasa zdradził w wywiadzie radiowym, że jest już oficjalnie trzeci raz wujkiem - Anna Kournikova urodziła kolejne dziecko!

Sami Anna Kurnikowa i Enrique Iglesias jeszcze przez jakiś czas milczeli na temat powiększenia rodziny. W końcu jednak szczęśliwi rodzice postanowili podzielić się ze światem swoją radością.

Na instagramowych profilach obojga pojawiły się wzruszające zdjęcia dzidziusia prosto z porodówki! Z opisów fotek wynika, że maleństwo przyszło na świat 30 stycznia 2020! Można z nich wywnioskować także płeć trzeciego dziecka Iglesiasa i Kurnikowej. Wygląda na to, że para doczekała się drugiej córeczki.

Przypomnijmy, że para ma także ponad 2-letnie bliźnięta, Lucy i Nicholasa.

Wyświetl ten post na Instagramie.
My Sunshine 01.30.2020 Post udostępniony przez Anna Kournikova Iglesias (@annakournikova)
Wyświetl ten post na Instagramie.
01.30.2020 Post udostępniony przez Anna Kournikova Iglesias (@annakournikova)
Wyświetl ten post na Instagramie.
My Sunshine 01.30.2020 Post udostępniony przez Enrique Iglesias (@enriqueiglesias)
NAJNOWSZE