Oliwia Bieniuk w odważnej sesji z...ojcem. Internauci zniesmaczeni

2021-12-03 17:20 es
Oliwia Bieniuk
Autor: WBF

Przez lata Oliwia Bieniuk była wychowywana z dala od show-biznesu. W tym roku się to zmieniło. Zadebiutowała w Tańcu z gwiazdami, a teraz bierze udział w kolejnych sesjach. W najnowszej pozowała z ojcem, Jarosławem Bieniukiem. Efekty zniesmaczyły niektórych internautów.

Oliwia Bieniuk to córka zmarłej aktorki, Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Dziewczynka dorastała z dala od show-biznesu, aż do tego roku. 19-latka weszła do branży rozrywkowej dzięki programowi Taniec z gwiazdami. Poza tym ma na koncie także różne sesje zdjęciowe.

Najnowsza wywołała mieszane uczucia i raczej zgorszenie, niż zachwyt. W każdym razie u części internautów.

Jak wypadli Oliwia Bieniuk i Jarosław Bieniuk?

ESKA XD #037 - GENZIE, WIEDŹMIN, ELIF, STOCH

Oliwia Bieniuk w kontrowersyjnej sesji z ojcem

19-latka próbuje swoich sił w show-biznesie. Śladem sławnej mamy Oliwia Bieniuk chce zostać modelką. Jednak jej ostatnia sesja nie wszystkim się spodobała...

Oliwia Bieniuk pozowała z ojcem i głównie dlatego może wyglądać to tak niefortunnie. Jarosław Bieniuk siedzi rozłożony na kanapie w zielonym garniturze. Siedząca obok córka ma głęboki dekolt, odsłaniającą nogi stylizację i zalotną minę.

Budzi to niepokojące skojarzenia:

- Sesja mogłaby byc bardziej rodzinna a nie jak na tym zdjęciu. Facet z mlodą partnerką jak to teraz w modzie.

- trochę niesmaczne te zdjęcia jak na ojca i córkę. Osobiście nie chciałabym takich zdjęć z moim tatą...te nogi, mimika, dekolt, stroje. Przepraszam ale dla mnie te zdjęcia są na nie

- co poeta miał na myśli, ubierając, albo raczej rozbierając tą dziewczynę do zdjęcia z ojcem.

- Rozkraczony ojciec i corka wygladajaca jak partnerka raczej .

...czytamy pod zdjęciem do magazynu Viva.

NAJNOWSZE