Natalia Siwiec, Oliwia Bieniuk

i

Autor: WBF; KAROLINA MISZTAL/REPORTER

Oliwia Bieniuk w Tańcu z gwiazdami ma wsparcie Natalii Siwiec. "Ma szansę na główną nagrodę!"

2021-06-14 10:36

Oliwia Bieniuk to pierwsza potwierdzona uczestniczka Tańca z gwiazdami 2021. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka już od dłuższego czasu coraz odważniej pojawia się w showbieznesie, a teraz otrzymała szansę zaprezentowania się szerokiej publiczności. Kciuki za nastolatkę trzyma Natalia Siwiec, która od dawna przyjaźni się z jej rodziną.

Już jesienią na antenie Polsatu zobaczymy nową edycję Tańca z gwiazdami. Zapowiadając nową odsłonę tanecznego show twórcy postanowili ujawnić na razie tylko jedną uczestniczkę - to Oliwia Bieniuk, 18-letnia córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Już dziś aspirująca influencerka może pochwalić się całkiem licznym gronem fanów, bo jej konto na Instagramie obserwuje już prawie 200 tysięcy osób. I nie ma wątpliwości, że po tym, jak wystartuje Taniec z gwiazdami 2021, liczba ta będzie szybko rosła.

Z całą pewnością Oliwia Bieniuk w Tańcu z gwiazdami 2021 może liczyć już teraz na wsparcie przyjaciółki jej rodziny - Natalii Siwiec. Celebrytka w ostatnim wywiadzie zdradziła, że będzie trzymała kciuki za córkę Anny Przybylskiej. Co więcej, modelka jest przekonana, że Oliwia Bieniuk ma szansę zajść w nowym show naprawdę wysoko.

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Oliwia Bieniuk w Tańcu z gwiazdami 2021

Natalia Siwiec doskonale wie, z czym łączy się rywalizacja w Tańcu z gwiazdami. Celebrytka pojawiła się w 1. edycji show w Polsacie w 2014 roku, kiedy to tańczyła z Janem Klimentem. Modelka zajęła ósme miejsce, a program wygrała wtedy Aneta Zając. Teraz Natalia Siwiec przepowiada zwycięstwo Oliwii Bieniuk!

Życzę jej przede wszystkim dobrej zabawy i oczywiście będę trzymała za nią kciuki. Jestem pewna, że świetnie sobie poradzi.

- powiedziała celebrytka w rozmowie z Faktem.

Bez wątpienia Oliwia ma szansę nawet zawalczyć o główną nagrodę, czyli Kryształową Kulę. Gdyby potrzebowała rad lub chociaż nawet rozmowy, to ja zawsze jestem do jej dyspozycji!

- dodała entuzjastycznie.

Przypomnijmy, że Polsat nie ogłosił jeszcze jesiennej daty premiery Tańca z gwiazdami 2021. Wiadomo jednak, że show czeka poważna zmiana w dniu emisji - od najnowszej edycji program będzie się odbywał nie w piątki, a w poniedziałki.